Beschrijving



  • Titel:
  • Japan - 1908–jaren veertig 79 vintage Japanse reisephemera
  • Geschatte waarde:
  • €75.0
  • Belangrijk:
  • Winnende biedingen zijn exclusief 9% koperbescherming + €3

    Kavel beschrijving
    Een verzameling van 79 stukken vintage Japans reismemorabilia, ansichtkaarten, toeristische brochures, boekjes en gedrukt materiaal, hoofdzakelijk uit de Showa-periode.

    Deze items komen uit de persoonlijke verzameling van mijn grootvader in Japan, die hij over vele jaren heeft verzameld en bewaard.

    De collectie biedt een interessante visuele registratie van Japans toerisme, regionale cultuur en bezienswaardigheden in de 20e eeuw.

    De 79-delige partij omvat een diverse selectie gerelateerd aan boeddhistische tempels, Shinto-schreinen, warmwaterbronnen (onsen), meren, bergen, historische gebouwen, traditionele architectuur, parken, festivals, beelden van landschappen en andere Japanse toeristische bestemmingen.

    Onderwerpen die in de collectie zichtbaar zijn, omvatten onder andere Lake Sagami, Hakone, berg- en warmwaterregio's, tempels, schrijnen en diverse regionale bezienswaardigheden door heel Japan.

    De collectie bevat:
    - Vintage toeristische brochures en gidsboekjes
    - Zwarte-wit fotografische ansichtkaarten en afdrukken
    - Kleuransichtkaarten en fraaie uitzichten
    - Materiaal gerelateerd aan tempels en schrijnen
    - Publicaties over warmwaterbronnen en resorts
    - Zee- en berglandschappen
    - Historische en traditionele Japanse gebouwen
    - Parken en natuurlijke attracties
    - Festival- en regionale toerismemateriaal
    - geïllustreerde reispublicaties
    - Overige vintage Japanse reismemorabilia

    Diverse stukken kenmerken aantrekkelijke afbeeldingen uit de periode, fotografie, typografie en grafisch ontwerp die kenmerkend zijn voor Japanse toeristisch publicaties uit die tijd.

    Samen vormen de 79 items een interessante persoonlijke archief van reizen en bezienswaardigheden in Japan tijdens de Showa-periode, eerder dan een groep van nieuw samengestelde losse stukken.

    Herkomst:
    Uit de persoonlijke verzameling van mijn grootvader in Japan. De items zijn over vele jaren verzameld en bewaard.

    Aantal items: 79

    Periode: Voornamelijk 20e eeuw / Showa-periode

    Land van herkomst: Japan

    Taal: Voornamelijk Japans, af en toe Engelse tekst

    Materiaal: Papier / gedrukt materiaal

    Conditie:
    Vintage gebruikte toestand. De items vertonen verschillende gradaties van ouderdom en slijtage, waaronder verkleuring, vlekken, vouwen, randen slijtage, kleine scheuren, schrijven en sporen van langdurige opslag en gebruik. De toestand varieert van item tot item.

    Bekijk alle foto's zorgvuldig voor de exacte inhoud en conditie.

    De collectie wordt aangeboden als één complete partij van 79 stukken. Individuele data, locaties en uitgevers zijn niet een voor een gecontroleerd.


    Hét online veilinghuis voor jou!

    Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 75.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


    Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Ga nu naar de website van Catawiki om mee te bieden op dit item
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    4x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 5 sep. '26
    Advertentienummer: a1530663854