Beschrijving

Officiële on-set fotoafdruk uit de film L'incorrigible uit 1975 van Philippe de Broca, afkomstig van het oorspronkelijke on-set negatief door fotograaf Vincent Rossell en met Belmondo, formaat 33,3 bij 50 cm en in zeer goede staat.



Afdruk op speciale Cartoline van 2 mm dikte, afkomstig van een origineel negatief van een plateaufoto uit de opnames van De onverbeterlijke van Philippe de Broca, gemaakt door de fotograaf Vincent Rossell.

De afdruk is recent op basis van het originele negatief, gemaakt op een speciale fotoansichtkaart van 2 mm dikte.
Voorzie een onderschrift op de achterkant van de foto.

Officieel product gemaakt door de rechthebbenden van de fotograaf.

Copyright op de achterkant.
Dim: 33,3 x 50 cm.
Perfecte staat.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    0x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 9 okt '25
    Advertentienummer: a1518866017