Kenmerken

Type
Lens of Lenzen

Beschrijving

Te koop: een mooie vintage set voor de filmfotografie liefhebber. De set bestaat uit de Minolta XG-1, een 35mm spiegelreflexcamera, en een Minolta MD Tele Rokkor 135mm f/3.5 lens.

De Minolta XG-1 is een gebruiksvriendelijke camera uit de late jaren '70. Het is een camera met diafragmavoorkeuze, wat betekent dat je het diafragma kiest en de camera de juiste sluitertijd selecteert. Dit maakt hem ideaal voor zowel beginners als gevorderde fotografen die snel willen werken.

De Minolta MD Tele Rokkor 135mm f/3.5 is een uitstekende portret- en telelens. Met een brandpuntsafstand van 135mm en een helder diafragma van f/3.5 is hij perfect voor het isoleren van je onderwerp en het creëren van een zachte, onscherpe achtergrond. De lens is ook zeer geschikt voor het fotograferen van sportevenementen of close-ups van veraf.

Deze set is een complete en functionele combinatie die klaar is voor gebruik
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Amsterdam
66x bekeken
2x bewaard
Sinds 26 aug '25
Advertentienummer: m2304090344