Kenmerken

Conditie
Gebruikt
Type
Overige typen

Beschrijving

Origineel De Schelde Vlissingen industrieel plaatje – 1939 – uniek stukje Zeeuwse geschiedenis
Prachtig origineel bronzen identificatieplaatje van De Schelde uit Vlissingen, gedateerd 1939.
Een bijzonder stukje Zeeuwse industriële geschiedenis, afkomstig uit de bloeiperiode van De Schelde.
In 1939 was De Schelde volop actief met de bouw van bekende schepen en onderzeeboten. Zo werden onder andere de Willem Ruys, onderzeeboten zoals de O 21 en de Poolse Orzeł, verschillende vliegtuigen en ander militair materieel gebouwd in Vlissingen.
De Schelde was in deze periode één van de belangrijkste industriële bedrijven van Zeeland, met een grote scheepswerf, machinefabriek en vliegtuigbouw.
Het stevige plaatje draagt het jaartal 1939 en daarnaast de nummers 13 en 1063. Waar deze nummers exact betrekking op hebben is niet bekend, wat het plaatje juist extra interessant maakt voor verzamelaars en liefhebbers van De Schelde.
Afmetingen: ca. 14 x 8 cm
Dikte: ca. 3 mm
Gewicht: ca. 300 gram
Jaartal: 1939
Een origineel en karaktervol stukje Vlissingse scheepsbouw- en industriegeschiedenis. Geen moderne reproductie, maar een oud industrieel object uit de tijd dat De Schelde volop in bedrijf was.
Mooi voor een verzamelaar, liefhebber van De Schelde of Vlissingen, of als bijzonder decoratiestuk in een mancave, werkplaats of kantoor.
Vraagprijs: €90,-
Ophalen in Middelburg of verzenden is mogelijk.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Middelburg
16x bekeken
2x bewaard
Sinds 19 aug. '26
Advertentienummer: m2432583382