D'Day, Pegasus Bridge, Normandie, British 6th AirborneBieden
Market Garden, Strijd om Best 1944, Best bezet en bevrijd
342sinds 15 aug. '25, 15:40
Gereserveerd
Ophalen of Verzenden
Verzenden voor € 5,25
Kenmerken
SoortLandmacht
TypeBoek of Tijdschrift
Beschrijving
Boek over het Brabantse Best tijdens de Tweede Wereldoorlog.
Met vooral een uitgebreid verslag van de strijd in het najaar van 1944 wat leidde tot de Bevrijding van Best door de 101st Airborne Division en de Schotse troepen met name.
Voorzien van veel foto's.
Boek is nog in goede staat!
Met vooral een uitgebreid verslag van de strijd in het najaar van 1944 wat leidde tot de Bevrijding van Best door de 101st Airborne Division en de Schotse troepen met name.
Voorzien van veel foto's.
Boek is nog in goede staat!
Advertentienummer: m2299973988
Populaire zoektermen
Militaria | Tweede Wereldoorlogdolk militaria tweede wereldoorlogvoedselbonnen tweede wereldoorloguniform tweede wereldoorlogduitse militaria tweede wereldoorlogmilitaria persoonsbewijsdolk militariakranten tweede wereldoorlogamerikaanse helm tweede wereldoorlogtweede wereldoorlog kledingww2 militariawilly jeep 1944tweede wereldoorlog horlogebonnen tweede wereldoorlogtopper frans bed in Caravan accessoiresepiphone les paul custom in Snaarinstrumenten | Gitaren | Elektrischradio scherm seat ibiza in Autoradio'sopgezette meerkoetcanon sx 530 hs in Fotocamera's Digitaalweda in Weegschalendvd doornroosje k3 in Dvd's | Kinderen en Jeugdamefa fleur besteksalora tv ingebouwde dvd speler in Televisiesafbouw in Feestartikelen | Verhuur