Kenmerken

ConditieNieuw
TypeProef of Tester
EigenschappenGevuld

Beschrijving

Waarom decants?
Het kiezen van een parfum is persoonlijk en vaak een investering. Met decants bied ik je de mogelijkheid om een parfum eerst uitgebreid te testen zonder direct een grote fles te hoeven aanschaffen. Ideaal voor wie op zoek is naar zijn perfecte geur of voor wie graag afwisselt. Alle decants worden standaard geleverd in een plastic verstuiver, met de mogelijkheid om te upgraden naar een glazen verstuiver (wit of bruin) of een luxe travel verstuiver voor een nog betere ervaring.

Prijzen per inhoud:
· 2ML: €4,00
· 3ML: €6,00
· 5ML: €8,50
· 8ML: €12,50
· 10ML: €15,50

Extra opties:
· Luxe travel verstuiver (max. 8ml): + €3,00
· Glazen verstuiver beschikbaar in wit of bruin glas (5ml & 10ml): + €1,50

Omschrijving:
Mancera Red Tobacco is een intense en kruidige geur met warme houtachtige accenten. Deze krachtige geur, gelanceerd in 2017, combineert zoete en rokerige noten die perfect zijn voor avondgebruik en speciale gelegenheden.

Geurnoten:
· Topnoten: Saffraan, Kaneel, Nootmuskaat, Peer
· Hartnoten: Patchouli, Jasmijn, Tabak
· Basisnoten: Vanille, Sandelhout, Amber, Muskus

Duurzaamheid en Sillage:
· Duurzaamheid: Zeer langdurig, tot 10+ uur op de huid.
· Sillage: Groot. Deze geur vult gemakkelijk een ruimte.

Waarom kiezen voor deze geur?
Mancera Red Tobacco is een perfecte keuze voor liefhebbers van krachtige en verleidelijke geuren. De balans tussen tabak en zoete noten maakt het een onvergetelijke geurervaring.

Verzendinformatie:
· 20 gram: €1,00
· 50 gram: €2,00
· 100 gram: €3,00
· Brievenbuspakketje met Track & Trace (PostNL, DHL & DPD): beschikbaar

Bekijk mijn andere advertenties voor meer parfums, waaronder merken zoals Prada, Tom Ford, Montale, Jean Paul Gaultier (JPG), Givenchy, Xerjoff, Guerlain, Azzaro, Viktor & Rolf, Moschino, Rochas, Chopard, Parfums de Marly, Nishane, Fugazzi, Mancera, Lattafa, Chanel, ScentStory, Armani, Coach, Dior, BDK, Montblanc, Yves Saint Laurent (YSL), en Armaf.
Advertentienummer: m230152588940sinds 19 aug. '25, 20:38