Beschrijving
⸻
Kiko de Beer was vroeger een lieve knuffel. Nu is hij kapot en ligt hij in een donkere kamer. Soms beweegt hij heel zachtjes, ook al hoort dat niet te kunnen.
Als je goed luistert, fluistert hij:
“Speel met mij…”
Mag weg voor een mooie prijsje is gebruikt als een sexdol hij is ook veel mishandelend de eigenaar kon der niet goed opletten.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Amsterdam
100x bekeken
4x bewaard
Sinds 31 okt '25
Advertentienummer: m2328672255
Populaire zoektermen
oude poppenPoppenklederdracht poppenschildpad poppenreborn poppensiliconen poppensasha poppenaction man poppenpoppen jaren 60oude poppenreborn poppenkarakter poppenjapanse poppenpoppen reparatiewasmachine verhoger in Onderdelen en Toebehorenhalve dollar in Munten | Amerikagratis tegels almelo in Tegels en Klinkersopel 12230740kitten abessijn in Katten en Kittens | Raskatten | Korthaar100-400 canon in Fotografie | Lenzen en Objectievenzonnepaneel met accu in Zonnepanelen en Toebehoren2 katten in Katten en Kittens | Overige Katteneric toebosch in Kunst | Litho's en Zeefdrukkenfiets in oostvoorne in Elektrische fietsen