Real Madrid - Spaanse voetbal competitie - Jude Bellingham -€ 10,00
2006 Vega Sicilia Unico - Ribera del Duero Gran Reserva - 1
€ 850,00
00sinds 7 mei. '25, 13:03
Beschrijving
Alleen verzending naar het EU-gebied (geen eilanden, inclusief het Verenigd Koninkrijk). Verzekerde verzending in bubbeltjesverpakking of kartonnen doos via UPS.
Elk lot wordt afzonderlijk verzonden. Groepering op verschillende biedingen is niet toegestaan.
Hier wordt een MINT Magnum Fles (1,5L) van 2006 Vega Sicilia Unico gepresenteerd. Fles 1990/2552 mags.
Drink nu perfect, maar er is nog steeds veel potentieel voor de rijping.
Fles is bewaard in mijn temperatuurgecontroleerde kelder als onderdeel van mijn privécollectie.
Over de wijn:
Variëteit: 94% Tinto Fino en 6% Cabernet Sauvignon
Gemiddelde wijngaardleeftijd: 35 jaar
Wijngaardgebied: 210 ha
Beplantingsgebied: 2.222 planten/ha
Hoogte: 700 m
Oogst: 3.600 kg/ha
Oogst: Handmatig, in dozen van 12 kg
93.993 Flessen, 2.552 Magnum's, 165 DB & 6 Imperials gevuld
Gebotteld in juni 2012
Over de jaargang 2006
De winter was bijzonder koud, met winterse vorst, frequente regen en sneeuw eind februari. Toenemende temperaturen zorgden ervoor dat de knopontwikkeling plaatsvond in de derde week van april. De lente kende normale neerslag, maar abnormaal hoge temperaturen, wat leidde tot onweersbuien in de eerste week van april. Eind mei en begin juni waren er koude nachten, maar gelukkig leden de planten geen significante schade. Hoge temperaturen bleven in juni aanhouden, wat leidde tot een vroegere bloei. De zomer was normaal, met de veraison die begon in de tweede week van augustus. De hoge temperaturen in de laatste twee weken van augustus en de eerste week van september versnelden de rijping in sommige percelen, met de oogst die op 9 september begon. De regen midden september vertraagde de rest van de oogst, wat resulteerde in een zeer uitgebalanceerde en uiterst gezonde rijping.
Professionele proefnotities:
De wijnadvocaat:
Ik heb de 2006 Único opnieuw geproefd, en het is duidelijk de beste Único die in de afgelopen jaren is geproduceerd, hoewel ik daar niet veel logica in vind, aangezien 2004 en 2005 beter waren in Ribera del Duero. Hoe dan ook, de 2006 is een fantastisch moderne Vega Sicilia in wording, krachtig en puur, nog erg jong en beïnvloed door de élevage met een vleugje Amerikaanse eik en een romige textuur in de mond. Het zou heel lang goed kunnen rijpen. Ik zou wachten met het openen van de fles, zelfs als hij al drinkbaar is en vrij opvallend.
James Zuigt:
Ongelooflijk bloemrijk en mooi met donkere bessen, specerijen, cederhout en munt. Chinese pruimen. Aziatische specerijen. Schors. Thee. Vol lichaam, dicht en zo zacht en complex. De afdronk duurt minuten. Eindeloos en fijn. Uitgave januari 2017. Dit doet me denken aan de prachtige 1991 of 1964. Voor altijd drinken. Een wijn waarmee je tijd wilt doorbrengen.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1513496752
Populaire zoektermen
Wijnen in Verzamelenpetrus in Wijnendom perignon in Wijnenwijn 1972 in Wijnenoude wijnen in Wijnenwijn 1971 in Wijnenwhisky in Wijnencristal champagne in Wijnendom perignon 2008 in Wijnenwijn in Wijnen1992 wijn in Wijnenwijnen 1982dummy fles in Wijnenpetrus wijn in Wijnenwellner zilver in Bestekvissenkom rond in Aquaria en Toebehorenlive aid lpphilips bbqberenpak maat 80pauw beeldjefietsenvanger trailerbosch mes3500nokia 8 sirocco in Telecommunicatieband in Naaien en Fournituren