Oud Beersel - 2020/2021 - 75cl - 4 flessen

€ 1,00
00sinds 23 mei. '25, 13:11
Deel via
of

Beschrijving



Wat bied ik je vandaag aan uit mijn bierkelder.
Fles 1.
Voor deze limited editie van de Oude Geuze Barrel Selection Madeira Edition werd lambiek van anderhalf jaar oud gedurende 24 maanden gerijpt in vaten die eerder Madeira, een Portugees versterkte wijn, bevatten.
Na het toevoegen van wat jonge lambiek werd het bier gebotteld en vervolgens nog 18 maanden in de fles gerijpt. Dit zorgt voor een complexe Oude Geuze, met nootachtige tonen (typisch voor Madeira) en een wijnachtige afdronk. Deze geuze is niet meer verkrijgbaar in de winkels. 7,0% alc.
fles nummer 2.
Voor de Oude Geuze Barrel Selection Port Wood Whisky Edition werd éénjarige Lambic gerijpt in whiskyvaten gedurende dertig maanden. Vervolgens werd een kleine hoeveelheid jonge Lambic toegevoegd voor hergisting op de fles. Het resultaat is een explosie van smaken: hints van vanille en kokos, maar ook een aangename zuurbatuur en een romige, vollere nasmaak. Een Oude Geuze voor ware levensgenieters. 8,0 alc
Fles nummer 3.
Infused lambiek met dennenknoppen, genoemd Winter Lambiek, combineert het verfrissende karakter van lambiek en de smaak van dennenbomen. Dit roept de winterfeestsfeer op terwijl je een biertje drinkt dat niet te gekruid of zoet is.
7,2 alco
Fles nummer 4.
BERSALIS TRIPEL OAK GERIJKT 2021 wild – zuur is een uniek bier van Oud Beersel vanwege de spontane secundaire gisting en rijping in houten vaten. Bersalis Tripel ondergaat een rijping van 22 maanden in de Lambiek-kelders van Oud Beersel in houten vaten en foeders. Door de aanwezige melkzuurbacteriën en wilde gisten in de brouwerijomgeving en in de houten vaten, gisten de hooggistende bieren spontaan een tweede keer. Het “Brett” karakter en de verfrissende zuurgraad geven deze in hout gerijpte tripel een unieke smaakdimensie.
10,5 37,5 cl


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • Advertentienummer: a1514147755