Montblanc - writer edition Jonathan Swift - Vulpen€ 100,00
Beschrijving
Aangeboden wordt een magnumfles 'Turn the whole thing upside down' (Grenache, 2009) van de gerenommeerde wijnmakers Manfred en Elaine Krankle van het beruchte wijnhuis Sine Qua Non. Deze wijn is helaas nauwelijks verkrijgbaar in Europa.
De fles is, met uitzondering van een kleine beschadiging aan het voorste etiket (zie foto's), in zeer goede staat. Het vulniveau zit twee centimeter onder de kurk. De capsule is stevig. De etiketten zijn in goede staat. Zie de foto's voor details.
Deze is beoordeeld met de volgende scores:
- 96/100 Robert Parker
- 94/100 Jeff Live
- 94/100 CellarTracker-gebruikers
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a151703078910sinds 22 aug. '25, 16:14
Populaire zoektermen
Wijnenoude wijnenpetrus wijnenwijnenwijnen 1982partij wijnenwijnen sassicaiasauternes wijnenchateau wijnenwijnen saint emiliongerard wijnenwijnen sassicaiawijnenwijn 2009marvella in Caravan accessoiresnew shape schoenen in Schoenenaeg sensorlogic in Vaatwasmachinesghost se in Fietsen | Mountainbikes en ATB12 inch maxi in Vinyl Singlesoude voorraadbussen in Antiek | Emaillekim faber in Thrillersphilips hifi in Cassettedeckseen koe in Kunst | Litho's en Zeefdrukkeninformatieborden in Kantoor en Winkelinrichting | Kantoormeubilair en Inrichting