Beschrijving

Twaalf flessen Château Lousteauneuf 2015, Cru Bourgeois uit Haut-Médoc, elk 0,75 liter, met volledig intact metalen capsule en leesbaar etiket, Merlot en Cabernet Sauvignon in balans.



12 flessen Château Lousteauneuf 2015 in Cru Bourgeois van Haut Médoc.

En 1962 kopen Danielle en Serge Segond het Château Lousteauneuf van de familie De Lestapis, wijnhandelaren in Bordeaux, en een jaar later worden de eerste wijngaarden geplant.
En 1988 vestigt Bruno Segond zich op het landgoed en neemt hij familietradities over; zijn motto is kwaliteit! Tot 2010 worden grote investeringen gedaan: de wijnkelder, de barriquekelder, ultramoderlijk materiaal, en de bouw van een opslaggebouw voor de flessen uitgerust met de nieuwste isolatietechnologie.
Eén doel: een wijn van zeer hoge kwaliteit maken.
Het is een wijn van diepe kleur, zeer aromatisch, luchtig en complex, omhuld door een mooie fijnheid in tannines.
De kwaliteit van de tannines van Château Lousteauneuf komt vooral van mooie grindige hellingen, geassocieerd met alios in de ondergrond.

Bekijk mijn andere verkopen op Catawiki.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    0x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 5 sep. '25
    Advertentienummer: a1517455727