Beschrijving

Taittinger Comtes de Champagne 2012, twee flessen van 0,75 L, Blanc de Blancs Grand Cru Chardonnay, perfect gevuld en met leesbaar etiket.



Taittinger – Comtes de Champagne 2012 – 2 flessen (Blanc de Blancs – Grand Cru – Champagne)
• Punti Parker: 96/100
• Vulniveau: hals
• Etikettencondities: Uitstekend etiket
• Conditie van de capsule: Uitstekend
• Afmetingen van de fles: 0,75 L
• Bottelaar: Gebotteld in de wijnkelder (Champagne Taittinger, Reims – Frankrijk)
• Wijnhuis/verhaal: Comtes de Champagne is de top cuvée van huis Taittinger, geproduceerd uitsluitend in uitzonderlijke jaren. Gemaakt 100% van Chardonnay afkomstig uit de beste Grand Cru's van de Côte des Blancs, gerijpt gedurende meer dan 8 jaar op de lie. De 2012 is een jaargang die door critici wordt gevierd, gekenmerkt door balans, diepte en uitstekend potentieel voor veroudering.
Te drinken nu of te bewaren voor 10-15 jaar.
• Verzendmethode: Veilige en traceerbare verzending, met professioneel schokbestendig verpakkingsmateriaal.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    0x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 19 sep '25
    Advertentienummer: a1518169705