Beschrijving

Zes flessen van elk 0,75 L uit Frankrijk's Rhônegebied: vier flessen Vin de France "Evidence par Caroline" (2020) en twee flessen Crozes-Hermitage Domaine de Thalabert – Paul Jaboulet Ainé (2021), met hoog glasniveau in Burgundy/Champagne/Flute-flessen, volledig intact metalen capsule en leesbare etiket.



2020 Vin de France "Evidence par Caroline" - Caroline Frey (Eigenaresse van Paul Jaboulet Ainé - 4 flessen
2021 Crozes-Hermitage Domaine de Thalabert - Paul Jaboulet Ainé - 2 flessen

Veilige levering en verzekering inbegrepen.

Houd er rekening mee dat het verboden is om alcohol naar de VS en Canada te verzenden, behalve voor verkopers met een alcoholvergunning.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    0x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 6 mar '26
    Advertentienummer: a1523426409