70 jaar * ROMANEE CONTI 1955 * Geen flauwe biedingen aub...Bieden
Beschrijving
TOPFLES MET EEN TOPVULSTAND ! Ik verkoop beetje bij beetje mijn oude wijnkelder, waarmee ik sinds meer dan veertig jaar bezig ben. De oudste fles (en nog met perfecte vulling !) is een Lafite Rothschild van 1887, , maar Yquem 1900 en heel wat 1928 en 1929ers liggen er ook nog. Vanaf 1916 is er van ieder jaar nog tenminste één fles beschikbaar. Zeg me welk jaar je zoekt, en ik kijk of ik je kan helpen.
Betaling per overschrijving, Paypal of cash bij afhaling, maar de verzending is ook perfect mogelijk (15 euro). Tot gauw !
Betaling per overschrijving, Paypal of cash bij afhaling, maar de verzending is ook perfect mogelijk (15 euro). Tot gauw !
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Kelder, België
56x bekeken
1x bewaard
Sinds 17 aug '25
Advertentienummer: m2300541767
Populaire zoektermen
Wijnenoude wijnenpetrus pomerolchateau petruschateau 1994petrus wijnenwijnenchateau 1998chateau mouton de rothschildchateau margauxchateau 1985chateau d'yquemwijnen 1982chateau 1978bmw f40 airbag in Dashboard en Schakelaarswesterwald in Antiek | Keramiek en Aardewerkstalen vuilnisbak in Woonaccessoires | Prullenbakken4 wheel drive in Autosport-onderdelenzyxel wifi in WiFi-versterkers3 weg luidspreker in Luidsprekersden haag in Voetbalminotti calder in Kunst | Tekeningen en Foto'shr in Glas en Ramenpokemon kaarten oud in Verzamelkaartspellen | Pokémon