Scoprega Turbomax elektrische luchtpomp 12 volt

€ 259,95
Ophalen of Verzenden
279517sinds 10 jul. '19, 02:05
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNieuw

Beschrijving

Deze krachtige elektrische opblaaspomp Turbomax 12 volt is van het hoogwaardige merk Scoprega en heeft een groot volume en een uitstekende prijs/kwaliteit verhouding.

Scoprega turbomax elektrische luchtpomp 12 volt
Deze krachtige elektrische luchtpomp van het merk Scoprega is erg handig om grotere boten of andere objecten op te blazen. U kunt hem natuurlijk ook gebruiken voor kleinere voorwerpen. Met 1000 liter per minuut is het mogelijk om een lange rubberboot van 7 meter in ongeveer 7 minuten op te blazen. Om de rubberboot of SUP echt hard op te pompen (het laatste beetje) is het verstandig om toch de hand- of voetpomp die bij de boot wordt geleverd te gebruiken, deze zijn daar namelijk speciaal voor gemaakt. Dit is erg belangrijk voor de levensduur en voor de vaareigenschappen van de boot.

Als u de boot weer terug in de tas wilt doen, kunt u deze eenvoudig en snel leegzuigen met de Scoprega Turbomax. De luchtdruk is instelbaar vanaf 175 tot 250 mBar. Er wordt een luchtslang met verloopstukken meegeleverd samen met een 12 volt stroomkabel met accuklemmen.

Kenmerken

  • Supersnelle elektrische luchtpomp.
  • 12 Volt
  • 45/60 A Max
  • 1000 l/min
  • 250 mBar (3,6PSI)
  • Kan blazen en zuigen
  • Afmetingen: 310 x 180 x 190 mm
  • Automatische uitschakeling
  • Ingebouwde manometer
  • 18 maanden garantie

Gebruiksaanwijzing Turbomax

Lees eerst goed de gebruiksaanwijzing voordat u de luchtpomp gaat gebruiken.
Let op: na ± 15 minuten blazen/zuigen heeft de pomp een cooling down nodig van 20 minuten.

Hoe gebruik ik de elektrische luchtpomp?

  1. Zorg ervoor dat de hoofdschakelaar UIT staat.
  2. Haal de volumeslang uit de tas en druk deze vervolgens in een poort om het op te blazen (UIT) of leeg te zuigen (IN).
  3. Kies de juiste ventieladapter, afhankelijk van de ventiel die op uw opblaasbare boot is geïnstalleerd. Een juiste adapter moet goed passen bij het ventiel en hou het ventiel open tijdens het opblazen of leeglopen. Adapters met interne dwarsbalk worden het meest aanbevolen voor elektrische pompen.
  4. Optie adapter met Bajonet sluiting, voor een stabielere verbinding, zijn bij ons verkrijgbaar.
  5. Installeer de juiste adapter op de inflatieslang.
  6. Sluit de luchtslang aan op de ventiel van uw opblaasbare boot. 
  7. Sluit de pomp aan op de accu van uw auto of boot. (Let op: Rood = Positief)
  8. Zet de drukmeter op de juiste druk. 
  9. Zet de hoofdschakelaar op AAN en start schakelaar op START.
  10. De pomp zal automatisch stoppen wanneer de druk is bereikt.

Als u de boot leeg wil zuigen, stelt u de drukmeter in op 175 mBar en draait u de ventielen open.

Vandaag online besteld, de volgende werkdag in huis, afhalen kan natuurlijk ook.   
Vragen? Bel dan 073-6445734 of mail info@rubberbootexpert.nl of kom langs.

Gebruiksaanwijzing (Eng / Duits) Scoprega Turbomax

 




Al onze product zijn van A-kwaliteit en hebben een uitstekende prijs / kwaliteit verhouding. In onze webwinkel vindt u tevens meer informatie en uitgebreidere specificaties.

Met vriendelijke groet,
Het team van RubberbootExpert . nl

RubberbootExpert
Rondenwaard 7
5236 WD Empel (s`Hertogenbosch)
Tel: 073-6445734
www.rubberbootexpert.nl
info@rubberbootexpert.nl

Ook verkopen wij: Opblaasboten, Rubberboten met: lattenbodem, luchtbodem, aluminium bodem, airdeck, opblaasbare kiel, rib boten, elektromotoren, fluistermotoren, pompen, zwemvesten, accu’s, opladers, onderdelen, SUP board, kajak enz, enz.. Meer dan 40 verschillende boten / bootjes op voorraad.

Bekijk en Bestel in onze webwinkel:
Advertentienummer: a1293369189