PE Steigerfender - Talamex€ 32,95
Dulon 1 & 2 - Polijst- & Waxsysteem
€ 49,95
Ophalen of Verzenden
200sinds 24 nov. '24, 19:24
Kenmerken
ConditieNieuw
Beschrijving
Wil je de boot weer laten glanzen als nooit te voren? Geen probleem met dit revolutionaire 2-componenten systeem. Polijsten en in de wax zetten met Dulon 1&2 zorgt voor een uniek ondoordringbaar schild op je gelcoat, staal of hout. Deze pantserbescherming zorgt voor een langdurige en diepe glans en beschermt tegen vuil, vettigheid en UV-straling.
Aanbrengen is eenvoudig en je ziet meteen resultaat!
Voorbehandeling (indien nodig):
- Gebruik DULON HULL & WATERLINE CLEAN 22 voor het verwijderen van kalkaanslag en bruine-/gele vaaraanslag.
- Gebruik DULON POLY POLISH RUBBING COMPOUND (strong of medium) voor herstellen in geval van verkrijting/veroudering/verwering en verkleuring, of voor verwijderen van doffe plekken, krassen en hardnekkige vlekken en strepen.
- Gebruik PREDULON 00 voor het verwijderen van oppervlakkige vervuiling, vetten, oliën en sporen van oude wax- en siliconenlagen.
Duloneren (handmatig):
- DULON 1 aanbrengen met vochtige doek of spons door middel van ronddraaiende bewegingen totdat een lichte waas is ontstaan.
- NIET UITWRIJVEN!!
- DULON 2 aanbrengen met vochtige doek of spons door middel van ronddraaiende bewegingen totdat een lichte waas is ontstaan.
- Laten drogen totdat poederachtige waas is ontstaan en uitwrijven met schone, droge en niet-pluizende doek of poetsvacht.
Duloneren (Machinaal: concentrisch + medium, soft poetspad en schapenvacht)
- Poetspad (middel) licht bevochtigen en kleine hoeveelheid DULON 1 op pad aanbrengen.
- DULON 1 dun verdelen over oppervlak.
- Met middelmatig toerental oppervlak poetsen totdat lichte, witte waas is ontstaan.
- Waas niet uitwrijven!
- Poetspad (zacht) licht bevochtigen en kleine hoeveelheid DULON 2 op pad aanbrengen.
- DULON 2 dun verdelen over oppervlak.
- Met middelmatig toerental oppervlak poetsen totdat lichte, witte waas is ontstaan.
- Laten drogen tot poederachtige waas.
- Met schapenvacht en hoog toerental uitwrijven/oppoetsen.
Het revolutionaire 2-componenten hoogglans protectiesysteem is nu geactiveerd.
Gerelateerde producten:
- Dulon 22 – Romp en Waterlijn cleaner
- Predulon 00 – Krachtige Diepreiniger
- Dulon 14 – Polijstmiddel Strong
- Dulon 15 – Polijstmiddel Medium
- Dulon 3 – Bootshampoo protectiesysteem Was en Wax
Wij zijn Sailspecials. Je kunt dit product eenvoudig via onze website bestellen. Je betaalt geen verzendkosten bij een bestelling boven de €99! Anders slechts € 5,95.Betaalwijze: iDeal, Bancontact, Paypal, Creditcard en VooruitbetalingLevertijd: Indien op voorraad, voor 16:00 besteld, volgende werkdag thuis.Klik voor de actuele voorraadstatus op onderstaande link:
Website
bekijk hier het productAdvertentienummer: a1508018863
Populaire zoektermen
bootbok in Accessoires en Onderhoudantifouling jotun in Accessoires en Onderhoudrubberboot handtrailer in Accessoires en Onderhoudkimrollen in Accessoires en OnderhoudAccessoires en Onderhoud in Watersport en Botenboot interieur in Accessoires en Onderhoudbuitenboordmotor trolley in Accessoires en Onderhoudpikhaak in Accessoires en Onderhoudkap buitenboordmotor yamaha in Accessoires en Onderhoudboot accessoiresbiminitop in Accessoires en Onderhoudsteigertrap in Accessoires en Onderhoudkielsteun in Accessoires en Onderhouddekstoel in Accessoires en Onderhoudmagazijnbakkenbatavus bagagedrager onderdelenautomaat drinkenkoda speaker in Luidsprekerslundia schappen 100primark meisje in Schoentjes en Sokjesbokken steiger in Doe-het-zelf en Verbouwportier honda in Auto-onderdelenelizabeth in Oceaniëtelefoon meppel