Kenmerken

Conditie
Nieuw

Beschrijving

Voorkom verrassingen met deze tanksensor voor de vuilwatertank van Nuova Rade. Leverbaar in verschillende lengtes.

Werkt met een vlotter en kan vanwege de speciale dichte constructie zonder enig probleem worden gebruikt in vuilwatertank. In de standaard gevers met een open vlotter kan vuil kan tussen de vlotter en de geleidestaaf komen waardoor deze vast komt te zitten. Deze tanksensor werkt met de Vuilwater tankmeter van CN Motorinstrumenten (240-33Ohm), maar ook met het SIMARINE systeem.

Hoe kies ik de juiste lengte?
Dit is afhankelijk van de hoogte van de tank. Stel dat deze 32,5 cm is kies dan de meter van 30cm. Je houdt dan 2,5 cm over. Hier bevindt zich je reserve tankinhoud. Zeker bij een brandstoftank is dat natuurlijk aan te bevelen!



Wij zijn Sailspecials. Je kunt dit product eenvoudig via onze website bestellen. Je betaalt geen verzendkosten bij een bestelling boven de €99! Anders slechts € 5,95.Betaalwijze: iDeal, Bancontact, Paypal, Creditcard en VooruitbetalingLevertijd: Indien op voorraad, voor 16:00 besteld, volgende werkdag thuis.Klik voor de actuele voorraadstatus op onderstaande link:
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Leiderdorp
82x bekeken
1x bewaard
Sinds 24 nov '24
Advertentienummer: a1508018890