Victron Blue Smart IP65 Acculader€ 89,95
Harken 40C T2 Loop 1-Schijfsblok
61sinds 9 jan. '25, 15:52
€ 55,95
Ophalen of Verzenden
Kenmerken
ConditieNieuw
Beschrijving
De Harken T2™ is het eerste blok waarbij geen gebruik is gemaakt van sluitingen, klinknagels of andere metalen onderdelen om het gewicht zo laag mogelijk te houden.
De T2™ is volledig uit kunststof vervaardigt en is het lichtste blok dat ooit door Harken op de markt is gebracht.
Het blok kan door middel van een Dyneema® lijn op elke gewenste plaats aan boord bevestigd worden.
De Dyneema® loop is gemakkelijk door het blok te voeren en past precies om het bevestigingspunt in het hart van het blok.
Op deze wijze wordt een goede bevestiging gegarandeerd en is er geen splits, knoop of gereedschap nodig.
Bij elk blok wordt een Dyneema® loop geleverd.
Wij zijn Sailspecials. Je kunt dit product eenvoudig via onze website bestellen. Je betaalt geen verzendkosten bij een bestelling boven de €99! Anders slechts € 5,95.Betaalwijze: iDeal, Bancontact, Paypal, Creditcard en VooruitbetalingLevertijd: Indien op voorraad, voor 16:00 besteld, volgende werkdag thuis.Klik voor de actuele voorraadstatus op onderstaande link:
Website
bekijk hier het productAdvertentienummer: a1509611259
Populaire zoektermen
bootbok in Accessoires en Onderhoudantifouling jotun in Accessoires en Onderhoudrubberboot handtrailer in Accessoires en Onderhoudkimrollen in Accessoires en OnderhoudAccessoires en Onderhoud in Watersport en Botenboot interieur in Accessoires en Onderhoudbuitenboordmotor trolley in Accessoires en Onderhoudpikhaak in Accessoires en Onderhoudkap buitenboordmotor yamaha in Accessoires en Onderhoudboot accessoiresbiminitop in Accessoires en Onderhoudsteigertrap in Accessoires en Onderhoudkielsteun in Accessoires en Onderhouddekstoel in Accessoires en Onderhoudrobuust houten bankjebus in BMWkever dakgentiluomo silverlinemercedes slk 32 amgpoppenhuis kijkkast in Poppenhuizenbuitendeur 82 cmlakwerk in Niet-Westerse kunstporseleinen inktpotje in Antiek en Kunstsuzukimultipointinjectie in Motoren