Arida S3L Bootontvochtiger met WIFI - Compact en Zuinig
€ 249,00
De Harken EX1351H Hook-in Block is een speciaal ontworpen blok voor Optimist-zeilboten, bevestigd aan de masthaak. Het blok gebruikt kogellagers zodat het schootsysteem soepel loopt met minimale wrijving. Door de gebogen zadelvorm rust het blok vast tegen de mast, wat mastslijtage vermindert en consistente lijngeleiding biedt.
Dit blok is onderdeel van het rig-systeem bij wedstrijd-Optimists zoals de Blackgold series. Het ontwerp zorgt dat het blok op een vaste positie blijft, waardoor de vallijn altijd in de juiste hoek loopt, zonder overmatige slijtage of speling.
Tip! Controleer of de haak goed vastzit en dat het blok vrij kan draaien zonder contact met de mastwand, om slijtage aan lijn en mast te voorkomen.