Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
TypeOverige typen

Beschrijving

Deze elektrische luchtpomp EP-T20 van Aqua Marina kan bijna alles oppompen. Zo is deze 12V luchtpomp niet alleen geschikt als SUP pomp, maar ook als elektrische luchtpomp voor een rubberboot of kajak! Zou bewaar jij alle energie voor het peddelen.
Via het LED-display kun je de huidige druk bekijken en met de intuïtieve knoppen stel je de gewenste druk nauwkeurig in. De pomp doet de rest.

Super compact
De compacte elektrische pomp is niet groter dan aan A4 en is dus gemakkelijk mee te nemen. Je gebruikt de sigarettenaansteker van een voertuig of je kunt de pomp aansluiten op een accu met het meegeleverde verloopstuk. Dankzij het bajonet ventiel koppelstuk blaas je vrijwel alle SUPs, kayaks en rubberboten eenvoudig op.

Opblazen én leegzuigen
De elektrische pomp van Aqua Marina blaast niet alleen op, maar hij kan ook aanzuigen. Zo is jouw SUP of boot binnen een mum van tijd ook weer helemaal leeg. Zowel het opblazen als leegzuigen gaat met een snelheid van 1PSI/min (70 liter per minuut).

Specificaties
Merk en type: Elektrische SUP board pomp van Aqua Marina
Capaciteit: -
Maximale druk:1,3 bar of 20PSI
Geschikt voor: SUP boards, kayaks en rubberboten
Werkspanning: 12V
Vermogen: 168W
Aansluiting: Sigarettenaansteker of accu
Afmetingen: 29x21x11 cm
Gewicht: -

De elektrische pomp is zo goed als nieuw. Er staan twee pijlen op de pomp getekend bij wat in- en uitgaand is.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Advertentienummer: m2306944432482sinds 3 sep. '25, 14:06