Mercury 7,5 PK kortstaart 2-takt stuurknuppel

Bieden
Ophalen
838sinds 5 mei. '25, 19:39
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
TypeMotor en Techniek
Geschikt voorMotorboot

Beschrijving

Ik verkoop de motor van mijn oude rubberboot. De rubberboot heeft in de tuin gelegen in de volle zon en is hierdoor kapot gegaan. Ik heb een ander bootje gekocht met (grotere) motor, dus deze buitenboordmotor is overkompleet.

Het is dus een Mercury 7,5 PK kortstaart motor die vaart op 2-takt. Ik heb de boot 1 1/2 jaar geleden zelf een beurtje gegeven (nieuwe impeller, trekkoord en staartolie) en daarna nog 1 klein restvaartje gedaan en daarna lopend weggezet. Tijdens de testvaart kwam ik erachter dat ik schijnbaar de hendel per ongeluk heb verschoven, waardoor de motor gestart wordt in de versnelling.
Ik wilde hem nog een keer uit elkaar halen en de hendel goed zetten, maar je weet hoe dat gaat…. “Dat komt nog wel”. Maar in de tussentijd dus een ander bootje gekocht en nu niet zoveel zin meer om er aan re sleutelen. Anderhalf jaar geleden voor het laatst gestart.

Ik wil een beetje plek maken in de garage, dus daarom zet ik hem nu op Marktplaats, maar als niemand er echt interesse in heeft, dan ga ik hem volgende winter weer kloppend maken en volgend jaar verkopen.
Het tankje en de brandstofleiding zitten erbij.
Ophalen in Brielle

Mercury buitenboord motor, bbm, hendel, knuppel, kortstaart, 2tact, 2takt, tweetakt, 2-takt, Brielle, Oostvoorne, Rockanje, Vierpolders, Hellevoetsluis.
Advertentienummer: m2264976147