Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Type
Motor en Techniek
Geschikt voor
Motorboot

Beschrijving

Bij deze bied ik mijn mooie speedboot ofwel open boot ofwel console boot aan.

De boot is voorzien van een hele nette Yamaha 50pk 4t motor, f50aet uit 2005. De motor is starten en lopen en gaat als een tierelier en koelt uitstekend. Doordat het een 4 takt is, vaart die stationair ook nog erg stil. De motor kan getrimd worden aan de gashendel en aan de zijkant van de motor zelf. Vlak voor het vaarseizoen heeft de motor een beurt gekregen van +- 830 euro. De motor valt uiteraard lopend te bezichtigen. Motor is trouwens ook voorzien van een appolo racingschroef.

Verder is de boot voorzien van
- boxen
- oplaadpunt
- snelheidsmeter
- kussenset
- externe tank
- 12 v 60a accu (onderhouden)
- stuurbediening
- elektrische trim en elektrische start
- alle benodigde veiligheidsmaatregelen
- touw en anker
- verse antifouling
- gloednieuwe lier (1100 kg)
- uitstekende trailer
- lichtbalk achter met kentekenhouder
- afdekzeil voor boot en motor
- taek vloer

Ik heb ook nog een funtube, van 100 euro, die achter de boot geknoopt kan worden en waar je in kan liggen en mee kan ouwehoeren.

Concluderend is de boot helemaal af en kan er meteen mee gevaren worden. Ik heb de boot inmiddels een jaar en ben er altijd verantwoordelijk mee omgegaan, waardoor ik hem volwaardig kan verkopen.

De boot is 570cm bij 180cm en is van polyester, waardoor die redelijk zwaar is en stabiel in het water ligt.

Helaas heb ik er maar 4 x mee kunnen varen het afgelopen jaar en doe ik hem simpelweg de deur uit, omdat ik de boot te weinig gebruik.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Peize
165x bekeken
4x bewaard
Sinds 20 jul '26
Advertentienummer: m2422324594