Kenmerken
Conditie
Nieuw
Beschrijving
Cilinderkop voor de Albin O-21 met of zonder thermostaatkoeling. Al onze gebruikte cilinderkoppen zijn gestraald, gemenied en gevlakt.
Tip: monteer altijd een nieuwe koppakking.
Prijs is €250,00 inclusief BTW, uit voorraad leverbaar en te bestellen in onze webshop.
Prijs koppakking: €80,00 inclusief BTW.
We hebben ook gebruikte cilinderkoppen op voorraad voor de volgende motoren:
- Albin O-11 met thermostaat ... €250,00
- Albin O-22 ... €250,00
- Albin O-41 met thermstaat ... €300,00
- Volvo penta MB10a ... €250,00
======================================
Klop Scheepsmotorenrevisie is een eenmansbedrijf gespecialiseerd in onderdelenberkoop voor- en het reviseren van Albin Scheepsmotoren en ook de Volvo Penta MB10A.
Website
www.albinmotor-shop.nl...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Nieuwkoop
687x bekeken
9x bewaard
Sinds 8 okt '23
Advertentienummer: a1493334762
Populaire zoektermen
Buiten- en Binnenboordmotorenpenta u 21binnenboordmotoren diesel gebruiktbuiten steigerpenta u 21binnenboordmotoren dieselbuiten boord motorpenta u 21crescent allure 21 in Sloepenalbin vega in Kajuitzeilboten en Zeiljachtenalbin 25 in Motorboten en Motorjachteninterboat 21 in Sloepenalbatros 21 in Sloepenmarex 21 in Motorboten en Motorjachtenboston center in Luidsprekersunico verona xl in Voortenten en Luifelspeli wrijfwas in Blikkenborbet 5x100 in Banden en Velgengratis broodrooster in Broodroosterssalesmanagement rustenburg in Wetenschapphilipp plein shirt dames in T-shirtsgilmore girl in Dvd's | Tv en Seriesbabyliss paris in Uiterlijk | Haarverzorgingstudio anneloes xxl in Broeken en Pantalons