Mercury F20 EFI 4 takt (langstaart), slechts 25 draaiuren!

€ 3.000,00
Ophalen
891sinds 17 mei. '25, 10:40
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
BrandstofBenzine
Type motorBuitenboordmotor
Vermogen10 tot 30 pk
EigenschappenViertaktmotor

Beschrijving

Mercury F20MH EFI 4 takt (langstaart) in absolute NIEUWSTAAT! Geen krasje, geen deukje, geen veegje, helemaal niets (behalve misschien wat stof) en technisch 100%

In de zomer 2022 nieuw gekocht en toen een aantal keren heerlijk het Tjeukemeer mee opgeweest.

Tijdens de Sneek-week in augustus 2022 in de haven benzine getankt die kennelijk vervuild was, waardoor de buitenboordmotor niet mooi meer liep.

Op 15 september 2022 is de buitenboordmotor met 25 draaiuren voor de eerste onderhoudsbeurt geweest, is het complete brandstofsysteem gereinigd inclusief de injectoren, is er een extra brandstoffilter in de bezineslang gemonteerd en is de werking gecontroleerd en goed bevonden (€495,00, factuur aanwezig).

Hierna is de buitenboordmotor afgedekt op de steun in de schuur gezet en heeft niet meer achter de boot gehangen.

De foto's doen geen recht aan de staat van de buitenboordmotor, maar gezien de staat van de buitenboordmotor is een blik in de folder van Mercury misschien beter. ;)

(https:mercurymarine.widen.net/s/t8wsdwqj8n/8m0189527_fourstroke_brochure_2.5_20hp_web)
Advertentienummer: m2268994235
Overige advertenties van Joep
Meer van Joep