Duikpak Bare Arctic 7mm - heren XL -geschikt voor koud water

€ 55,00
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
Thuisbezorgd door Brenger vanaf € 42,-
271sinds 13 mei. '25, 14:15
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGebruikt

Beschrijving

Dit pak is ooit gekocht om te duiken in koude wateren, maar uiteindelijk altijd warme duikbestemmingen gekozen. Het pak is dus slechts een paar keer in nederland gebruikt en heeft verder in een afgesloten krat op zolder gestaan.
In prima staat, geen gaten en geen losse naden/stiksel, alleen laat de lijm op sommige plaatsen los (naden en kniestukken).

Gebruikt door een man van 1.97M - 90 kg.
Ik heb ook nog een dames versie beschikbaar (geschikt voor +/- 1.65 Cm - 55 kg).

Beschrijving: het Bare 7mm arctic wetsuit voor koud water biedt vele geweldige bare functies, waaronder armor-flex schouderbescherming. Gemaakt van 7 mm n2s neopreen met verstelbare, glideseal hals. Het ontwerp van de mouw met hoge kraag biedt een fantastische pasvorm. Zware pk verticale rits met afsluitflap voor duurzaamheid en bescherming. Anatomisch voorgevormde armen met 4 mm flex paneel in elleboog voor comfort. Interne flip-afdichtingen halverwege de voorarm. Anatomisch voorgevormde knieën en onderbenen met interne flip-seals halverwege de kuit. Armor-flex onderbeen- en schouderbescherming. Pk enkelritsen voor ultra-gemakkelijk aantrekken. Dubbel gelijmd en secure-lock gestikt... De 7mm arctic full jumpsuit van bare is gemaakt om lang mee te gaan! Een fantastisch pak voor koud water, geliefd bij duikers en multisporters wereldwijd! #Duikpak #wetsuit #steamer #fullsuit #mares #surfpak
Advertentienummer: m2267734302