Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Type board
Geen board

Beschrijving

Water- en landkite. Kitebar lengte 60 cm, kiteboard, harnass en crashvest horen bij deze set. Door de lange kitebar heb je meer stuurkracht.

Deze Voodoo is in perfecte staat ondanks de leeftijd. (Foto's zijn van afgelopen week). Kite is 25 jaar geleden aangeschaft. Het is een van de eerst kites. Deze is gebruikt voor testen in de windtunnel. Heeft daarmee een hele ruime aanpassingsmogelijkheid in tegenstelling tot de winkelversie.

Bij de kite hoort tevens het pro limit harnas (met broekje), en haak met quick release. Handig voor als je het harnas aan- en uittrekt.

Bij de set hoort tevens het surfbord van Loose. Surfboard is zo goed als nieuw. (148 cm lang, 37 breed en op het smalle stuk 32 cm).

We verkopen dit omdat we zelf niet meer kiten, al jaren niet meer en we gunnen iemand anders veel plezier met deze geweldige kite.

De hele set is in perfecte staat en gebruiksklaar! Als laatste, we hebben 2 crashvesten, die krijg je er gratis bij. Maat M en maat S, Prolimit
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Ohé en Laak
174x bekeken
3x bewaard
Sinds 30 aug '25
Advertentienummer: m2305360555