Koolvlet / tuindervlet 8 meter lang

€ 7.500,00
Ophalen
3388sinds 20 apr. '25, 08:56
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGebruikt
Lengte6 tot 9 meter
MateriaalStaal
BrandstofDiesel

Beschrijving

Nette platbodem met elektisch gestarte dieselmotor. De boot is in de zomer van 2024 uit het water en volledig onderhanden genomen.
De oude motor is eruit gehaald en vervangen door een kleiner exemplaar (niet nieuw maar wel in zeer goede staat) de boot is voorzien van een nieuwe schroefas en schroef en het roer is ingekort, dit alles om de diepgang terug te brengen naar 40 cm.
Een welkome toevoeging is dat er nu veel meer ruimte in de kuip is.
De boot vaart erg goed en is zeer stil.

De boot is volledig kaal gehaald, en waar nodig nieuwe stukken ingelast en volledig in de verf gezet.
Het houtwerk is in zeer goede staat (allemaal hardhout) maar zou nog een laagje verf of lak kunnen gebruiken.
De motor is een watergekoelde Renault / Hatz 1 cilinder met een prachtig rustig geluid (je kunt er bijna op dansen)
In 2024 eerst volledig nagekeken en onderhouden. Bij aankoop krijgt u er een complete 2e motor + keerkoppeling bij.
De boot reageert zeer goed op het roer en vaart zo'n 9 km/uur. Met genoeg vermogen om hem in 1 scheepslengte stil te leggen.

Proefvaren is uiteraard geen probleem.
Advertentienummer: m2259369270