Talamex Funtube Flash 1 persoons 136 x 141 cm

165120sinds 31 aug. '18, 02:07
€ 79,95
Ophalen of Verzenden
Verzenden voor € 7,50
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNieuw

Beschrijving

Deze funtube Flash 1 persoons voor achter een boot is van het Nerderlandse merk Talamex. Een echte aanrader voor enorm veel plezier op het water.

Funtube Flash 1 persoons 136 x 141 cm
De funtube van het merk Talamex is zeer degelijk gemaakt van nylon aan de buitenkant en PVC aan de binnenkant en hij is voorzien van een waterlozer. De band is voorzien van zeer degelijke handgrepen zodat u een goede grip heeft als u zittend of liggend vooruit getrokken wordt. Een funtube waar je uren plezier mee kunt beleven. Opgeblazen is de tube 136 x 141 cm. Met een funtube van RubberbootExpert heeft u gegarandeerd water plezier.




Let altijd goed op uw veiligheid en die van anderen. Zorg ervoor dat u op de hoogte bent hoe om te gaan met het product. Draag altijd zwemvesten en voorkom ongelukken.

Vandaag online besteld, de volgende werkdag in huis, afhalen kan natuurlijk ook.   
Vragen? Bel dan 073-6445734 of mail info@rubberbootexpert.nl of kom langs.

Gebruiksaanwijzing funtubeFolder Sup en Fun


Al onze product zijn van A-kwaliteit en hebben een uitstekende prijs / kwaliteit verhouding. In onze webwinkel vindt u tevens meer informatie en uitgebreidere specificaties.

Met vriendelijke groet,
Het team van RubberbootExpert . nl

RubberbootExpert
Rondenwaard 7
5236 WD Empel (s`Hertogenbosch)
Tel: 073-6445734
www.rubberbootexpert.nl
info@rubberbootexpert.nl

Ook verkopen wij: Opblaasboten, Rubberboten met: lattenbodem, luchtbodem, aluminium bodem, airdeck, opblaasbare kiel, rib boten, elektromotoren, fluistermotoren, pompen, zwemvesten, accu’s, opladers, onderdelen, SUP board, kajak enz, enz.. Meer dan 40 verschillende boten / bootjes op voorraad.

Bekijk en Bestel in onze webwinkel:
Advertentienummer: a1221483229