Hypalon Rib met Yamaha 30 pk autolube + trailer

€ 2.950,00
Ophalen
3446sinds 18 mei. '25, 01:56
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGebruikt
Materiaal bodemOverige materialen
VermogenMinder dan 70 pk
BrandstofBenzine

Beschrijving

Boot:
Het is één Gommonautica G35. Dit is een gerenommeerd merk uit Italië wat al erg lang boten maakt van hoge kwaliteit (zoek maar op op internet)

Het materiaal van de tubes is hypalon. De tubes zien er zoals op de foto’s te zien nog uitstekend uit.

Afmetingen: 3,50m lang

De romp is van polyester.


Er zit op de spiegel een jackplate gemonteerd. Dit zorgt er voor dat de motor op de ideale hoogte hangt voor de beste vaar eigenschappen.

Motor:
De motor is een Yamaha 30 pk autolube.
De motor heeft altijd onderhoud gehad bij een yamaha dealer, er is nooit bespaard op onderhoud of onderdelen.

De motor is in top staat zoals je ziet op de foto’s. Hij loopt heel netjes, en komt mooi op toeren.

Er zit op de stuurknuppel een toerenteller gemonteerd zodat je tijdens het varen het toerental in de gaten kan houden.

Trailer:
Het is een nette trailer, hangt mooi achter de auto. De banden zijn nog in goede staat. Er komen ook spanbanden bij om de boot vast te zetten op de trailer.

Al met al is het naar mijn mening een hele dikke set voor relatief weinig geld.

De boot wordt helemaal vaarklaar geleverd.

Mocht je nog vragen hebben stuur mij dan gerust een berichtje, of bel naar: 06-38266906

Trefwoorden:
Yamaha, Mercury, Suzuki, Mariner, Tohatsu, Honda, 4 takt, 2 takt, 4 stroke, 2 stroke, Brig, Grand, Zodiac, Valiant, Joker, Highfield, Avon, Lodestar, Ab, rib, rubberboot, Autolube, Yam, Achilles, knuppel, handstart, langstaart, kortstaart
Advertentienummer: m2269277065