Kenmerken

Conditie
Nieuw
Lengte
6 meter of meer
Brandstof
Benzine
Materiaal
Aluminium

Beschrijving

Type: Motorsloep
Bouwjaar: 2025
Diepgang: 0,35 m
Afmetingen (LxB): 772 x 250 cm
Merk motor: Mercruiser 4.5l
Ligplaats: Nederland
Rompvorm: v-bodem

Opties en accessoires
  • Binnenboordmotor

Bijzonderheden

Najaarsdeals! Van 149.950, voor 139.950! Nu inclusief gratis winterstalling tot komend vaarseizoen. 

Gloednieuw bij Vaartlander! Een unieke Futuro ZX25, een aluminium snel varende luxe Tender met een 250pk Mercruiser inboard gekoppeld aan een Alpha One gen. II staartstuk. Maak snel je afspraak voor deze unieke Tender! 

De Futuro ZX25; De snelle all-rounder
Een moderne design tender met maximale vaarprestaties! Door zijn koersvastheid bij hoge en lage snelheden is deze tender geschikt voor zowel watersport- als varen door smalle grachten. 

Bij binnenkomst via het ruime zwemplateau bevindt zich een riant zonnedek waaronder zich de Mercruiser V6 motor bevindt, het geheel kan geopend worden door sterke gasveren. Naast de motorruimte bevindt zich een ruimte met chemisch toilet en wasbak. Volledig afsluitbaar, je hoeft dus niet je gasten aan te kijken terwijl je op het toilet zit!

De tafel voorin is met een slim systeem gemakkelijk om te toveren tot een groot tweede ligbed. De Futuro ZX25 Inboard heeft een lengte van 772 cm, een breedte van 250 cm, een maximale doorvaarhoogte van ongeveer 130 cm met de elektrisch inklapbare T-top. Met deze afmetingen bent u verzekerd van een stabiele en ruime boot, waarmee u moeiteloos door de wateren navigeert. 

Deze boot is uitgerust met de volgende opties:


  • Chemisch toilet, wasbak en (Hek)douche
  • Gespoten in Metallic; Lamborghini Verde Gea groen
  • 12' Touchscreen kaartplotter & gegevens
  • Diamond kussenset
  • Boegschroef
  • Dimbare dekverlichting
  • Navigatie verlichting
  • Tafel met ligdek functie
  • Premium Fusion audiosysteem
  • Koelkast
  • Elektrische T-top en neerklapbaar windscherm
  • Antifouling zwart 
  • Dieptemeter op scherm 
  • RVS Bekerhouders
  • Flexiteak vloer & afwerkingen
  • Opbergruimtes onder zitvlakken
  • 6x inklapbare RVS kikkers
  • Ingebouwde brandstoftank 217 Liter
  • Zwaar afdekzeil voor de complete boot
  • Elektrische ankerlier bedienbaar vanaf console
  • Watersport oog
  • Zelflozende kuip


Kortom, een prachtige en unieke tender waarvan je in Europa niet zomaar een tweede zal vinden!

De Futuro ZX25 is (vaar)klaar voor het nieuwe vaarseizoen! Bij aankoop van deze luxe Tender kan deze blijven staan in onze stalling tot komend vaarseizoen. Ook regel je bij ons gemakkelijk je verzekering. Een trailer kan je ook bij ons aanschaffen en aflevering op locatie is natuurlijk ook bespreekbaar! 

Benieuwd geworden naar de mogelijkheden? Bel dan nu voor een afspraak of stuur ons een bericht!

Wij zijn officiële dealer van verschillende luxe merken en Pega trailers. Daarnaast ruil je bij ons gemakkelijk jouw oude boot in & beschikken wij over een grote showroom vol met nieuwe- en gebruikte boten! Zien wij jou binnenkort bij Vaartlander Boats?
 


Bouwjaar: 2025

Vaartlander Boats

Ambachtstraat 11
2861EW Bergambacht
Telefoonnummer: 0182748560
E-mailadres: info@vaartlander.nl
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bergambacht
112x bekeken
1x bewaard
Sinds 17 okt '25
Advertentienummer: m2323225295