Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
Lengte6 meter of meer
BrandstofBenzine
Vermogen200 pk of meer
MateriaalPolyester
Type motorBinnenboordmotor

Beschrijving

Beste bootliefhebbers en watersportfanaten,

Hartelijk dank voor uw interesse in mijn advertentie.

Als u serieus geïnteresseerd bent in de Arriva, laat me dan je prijsvoorstel weten via de chatfunctie.

Het betreft een sportboot van het merk Bayliner.

Het betreft het model Arriva 2252 met een voor dit type boot zeer zeldzame combinatie van een Mercruiser 454 Magnum 7.4 MPI V8-motor met een vermogen van 380 pk en een schakelbaar uitlaatsysteem. De offshore-schakeling zorgt voor veilig varen en eenvoudig manoeuvreren in de haven.

De Arriva is gebouwd in 1997 en heeft volgens de urenteller 761 uur gevaren.

Verder is de boot in mijn bezit regelmatig winterklaar gemaakt en gestart.

Het onderhoud werd jaarlijks uitgevoerd en er is geen onderhoudsachterstand. (Paul Heebing Watersports in Lobith/ alle bewijsstukken zijn aanwezig).

Bij een van de vorige eigenaren werd vorstschade aan de stuurboordzijde van het motorblok geconstateerd en destijds gerepareerd.

Er is al een motorrevisie uitgevoerd bij 450 uur.

De motor en aandrijving werken zonder problemen en met de juiste schroef zijn snelheden van meer dan 90 km/u mogelijk.

Omwille van de zeer goede prestaties is afgezien van antifouling.

De 2252 ligt sinds eind augustus 2025 niet meer in het water en kan direct worden overgenomen.

De algemene staat van binnen en buiten is zeer goed, maar we mogen niet vergeten dat het een boot uit 1997 betreft en dat er hier en daar gebruikssporen aanwezig zijn.

Op dit moment heb ik een kleine oppervlakkige scheur in het zwemplatform opgemerkt en aan stuurboordzijde vooraan een lichte loslating van de blanke lak (boven de sierlijst).

De sportboot is per direct beschikbaar en kan op afspraak worden bezichtigd in Lobith in Nederland.

De prijs is binnen bepaalde grenzen bespreekbaar en de trailer is niet bij de aanbieding inbegrepen (huurtrailer van de bootverkoper).

Aangezien het om een particuliere verkoop gaat, is er geen recht op teruggave en geen garantie.

Voor vragen sta ik graag tot uw beschikking.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Advertentienummer: m2235794639456580sinds 16 feb. '25, 10:25