Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Lengte boot
7
Brandstof
Elektrisch
Breedte boot
2
Vermogen boot
205
Vermogen
200 pk of meer
Type motor
Binnenboordmotor
Materiaal
Polyester
Bouwjaar boot
2000

Beschrijving

Na 8 jaar er ontzettend veel van genoten te hebben, nu
Te koop aangeboden: nette en goed onderhouden Four Winns Vista 238 uit 2000. De boot heeft nog net geen 1.400 draaiuren en is door de jaren heen goed bijgehouden.

Wat deze Vista 238 bijzonder maakt, is de praktische en slimme indeling. Ondanks het relatief compacte formaat van 7,15 meter biedt de boot verrassend veel ruimte en slaapgelegenheid voor 4 personen. In de mid cabin bevindt zich een nieuw 2-persoons bed en in de punt is eveneens slaapgelegenheid voor 2 personen.

De boot is voorzien van een Volvo Penta 4.3 GI PWTRCE met Duo Prop staartstuk en vaart ongeveer 60 km/u. Veel vergelijkbare Bayliner- en Sea Ray-modellen zijn uitgerust met grotere 5.0- of 5.7-liter motoren. De combinatie van het compacte formaat en de 4.3-liter motor maakt deze Vista een interessante keuze voor wie een sportieve en ruime cruiser zoekt zonder direct te vaak naar de tankstation te hoeven :)

De boot is jaarlijks onderhouden en ieder jaar voorzien van nieuwe antifouling. In 2026 zijn de binnenbekleding en het matras vernieuwd en zijn er nieuwe accu’s geplaatst.

Specificaties en voorzieningen
Bouwjaar 2000
Lengte: 7,15 meter
Breedte: 2,40 meter
Volvo Penta 4.3 GI PWTRCE
Duo Prop staartstuk
Nog net geen 1.400 draaiuren
Topsnelheid circa 60 km/u
Boegschroef
Elektrisch anker
Warmwaterboiler
Walstroom
Koelkast
Toilet
Nette cabriokap
Nieuwe accu’s
Binnenbekleding vernieuwd in 2026
Nieuw matras in 2026
Slaapgelegenheid voor 4 personen
Jaarlijks onderhoud
Jaarlijks antifouling
Ligplaats Rhoon
Geen trailer aanwezig

Aandachtspunten
De buitenbekleding heeft een scheurtje. Daarnaast werkt een gedeelte van de apparatuur op het dashboard niet, waaronder de trim- en snelheidsmeter.
Deze punten zijn meegenomen in de vraagprijs. Verder is de boot netjes bijgehouden en klaar om het water op te gaan.

De reden van verkoop is dat ik op zoek ben naar een spitsgatter.

Interesse?
De vraagprijs is €22.950.
Bij serieuze interesse graag telefonisch contact opnemen. Ik heb liever telefonisch contact dan berichten via Marktplaats. Vragen als “wat is je laagste prijs?” worden niet beantwoord. Een inhoudelijke vraag of afspraak voor een bezichtiging bespreek ik graag telefonisch. 0681249668

Bezichtiging is mogelijk in Rhoon.

Four Winns Vista 238, Four Winns, Vista 238, sportcruiser, cruiser, motorboot, motorjacht, kajuitboot, kajuitjacht, weekendboot, weekend cruiser, sportboot, cabin cruiser, Volvo Penta, 4.3 GI, Duo Prop, boegschroef, Bayliner, Sea Ray, Maxum, Regal, Monterey, Chaparral, Rinker, Glastron
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Rhoon
114x bekeken
3x bewaard
Sinds 24 aug. '26
Advertentienummer: m2434687909