Elan 495 met 50 PK Yamaha 4 takt

€ 6.500,00
Ophalen
64235sinds 15 apr. '25, 12:41
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGebruikt
Vermogen50 tot 70 pk
Lengte3 tot 6 meter
BrandstofBenzine
Type motorBuitenboordmotor
MateriaalPolyester

Beschrijving

Heel fijne set. Consoleboot Elan 495 GT Family met 50 PK Yamaha 4-takt met powertrim,

Zeer goede vaareigenschappen mede door de brede boeg waardoor geen golf te hoog is en de boot mooi stabiel is, ook met meerdere mensen aan boord.

In 2023 is de boot eruit geweest en schoongemaakt en heeft de motor een grote beurt gehad van €1.000 bij outboard service Amsterdam.

Ook nu is de boot er weer uit, schoongemaakt en voorzien van nieuwe antifouling en gewaxt.

Ondanks de beurt liep de motor hoog stationair bij het wegzetten in de winterstalling vorig jaar. Daar wordt binnenkort naar gekeken.

Kleine punten
- Het beetje hout aan de zijkant mag worden gedaan of vervangen. De houten klep onder het voordek is wel in zeer goede staat

- Er is een winter en zomer zeil. Het op maat gemaakte zomerzeil (zie foto's) is in matige staat en kan een wasbeurt gebruiken

- Geen trailer

- Groot puntkussen en een compleet zonnedek aanwezig in goede staat

Staat deze week nog op de kant bij een jachthaven in Aalsmeer. Volgende week te water en dan worden de carburateurs afgesteld.

Deze week nog ophalen voor €5.000. Na het afstellen niet meer.

Niet bellen of mailen voor lagere biedingen enz. De boot mag weg omdat hij te weinig gebruikt wordt, maar hoeft niet weg.

06-30420952
Advertentienummer: m2257624894