Kenmerken
Conditie
Gebruikt
Vermogen
70 pk of meer
Lengte
3 tot 6 meter
Brandstof
Benzine
Materiaal
Polyester
Beschrijving
Beleef snelheid, comfort en vrijheid met de Prins 580 Sundeck
De Prins 580 Sundeck opent een wereld van avontuur, snelheid en ontspanning op het water.
Met een ruime kuip, zonnedek en comfortabele zitplaatsen is er volop plek om samen met vrienden of familie te genieten van iedere vaartocht.
Het kajuitje biedt comfort en overnachtingsmogelijkheden, zodat langere trips altijd comfortabel zijn.
Dankzij de uitmuntende vaareigenschappen en stabiele ligging glijdt deze boot moeiteloos over binnen- en buitenwateren, terwijl de fantastisch onderhouden Evinrude 130 pk uit 2014 zorgt voor geweldige prestaties en een topsnelheid van ongeveer 65 km/u.
Iedere tocht wordt een ervaring om te onthouden.
De Prins 580 Sundeck combineert veiligheid, comfort en snelheid, waardoor het waterplezier altijd centraal staat.
Aflevering op locatie behoort tot de mogelijkheden en de boot wordt geleverd inclusief Kalf boottrailer.
Specificaties Prins 580 Sundeck
- Lengte: 5,80 meter
- Breedte: 2,45 meter
- Diepgang met motor: +/- 80 cm
- Aantal zitplaatsen: 8
- Motorvermogen: 130 pk
- Bouwjaar: 2009
- Conditie: Gebruikt
Inclusief uitrusting
- Fraaie kussenset
- Comfortabele kuipstoelen
- Op maat gemaakt vloerkleed
- Uitneembare tafel
- Ingebouwde radio
- Meterset t.b.v. motor
- Navigatieverlichting
- Toplicht
- Inbouw brandstoftank
- RVS zwemtrap
- Hydraulische besturing
- Op maat gemaakt afdekzeil
Volledig vaarklaar en direct beschikbaar.
Een proefvaart laat de snelheid, stabiliteit en luxe van de Prins 580 Sundeck optimaal ervaren.
-----------------------------------------------------------
Afleveren is mogelijk door heel Europa.
Inruil van uw huidige boot is altijd bespreekbaar.
Bekijk onze website voor meer informatie over al onze boten en ons bedrijf.
Wij heten u van harte welkom in Dokkum.
Groeneveld Watersport
Hendoweg 19
9101 PC Dokkum
06 - 57 774 985
Info@groeneveldwatersport.nl
- In- en verkoop van boten en toebehoren
- Transport
- Onderhoud
- Winterstalling
- Bemiddeling
Wij reserveren geen producten zonder aanbetaling, wij vragen hiervoor uw begrip.
Wanneer u aangeeft onderweg te zijn zullen wij de boot zolang wel voor u vasthouden.
Disclaimer
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie.
Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Dokkum
229x bekeken
8x bewaard
Sinds 3 dec '25
Advertentienummer: m2341141428
Populaire zoektermen
Vis- en Consolebotenvisboot met trailerboot met trailerprins 480prins 550prins 475prins consolebootvisboot met trailerprins 580prins 475 openbootje met trailerconsoleboot met trailerplatbodem trailerprins 555honda enduro in Motoren | Hondacrossland in Opelhandwarmer in Rookartikelen, Aanstekers en Luciferdoosjeste huur almere poort in Huizen te huurair max 2 light atmos in Schoenendasspelden in Militaria | Algemeenwedgwood barlaston in Keuken | Serviesstapelbed groningen in Slaapkamer | Stapelbedden en Hoogslapersmonari shirt in T-shirtshonda grasmaaier blok in Grasmaaiers