Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Vermogen
30 tot 50 pk
Lengte
3 tot 6 meter
Brandstof
Benzine
Type motor
Buitenboordmotor
Materiaal
Aluminium

Beschrijving

Fijne, zo goed als nieuwe, 2020, aluminium visboot, Aluva F500 van de nederlandse fabrikant Aluva. Onverslijtbaar.
5 meter lang, 2 meter breed, 475 kilo zwaar.
Dubbele bodem, 4 kikkers, trailer oog.2 afsluitbare waterdichte vakken
Twee gemonteerde, in hoogte verstelbare en draaiende visstoelen, 4 Scotty hengelsteunen, twee ankers.
Frontmotor montageplaat en transducerspiegel.
Blauw, nieuw, afdek zijl. Hoezen voor om de stoelen en motor.

Erachter hangt een 4 stroke DF30ATHL Suzuki, 30 pk,electrisch startend, ook nieuw gekocht in 2020. De boot haalt 35 km per uur. ( snelvarend) Motor heeft afgelopen jaar een servicebeurt gehad.
Ik heb de boot amper gebruikt dus zeer weinig vaar uren. Dat is dus ook de reden waarom ik hem weg doe.
De boot is zelflozend, onderhoudsvrij, vaart fijn en door zijn gewicht ook stabiel en goed varend.
Fijn boot om te snoeken, snoekbaarzen of gewoon om te varen.Een boot die eigenlijk onverslijtbaar is. Het enige onderhoud is schoonspuiten en schoon houden.
Kijk even wat de boot nieuw kost ( 9500-10000) en de motor ( 5500) en de extra's ( 1500) dan weet je ongeveer wat zo een set kost.
Ik heb er geen trailer bij, ik woon aan het water in Cuijk nabij Nijmegen.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Cuijk
1.592x bekeken
18x bewaard
Sinds 6 feb '26
Advertentienummer: m2363911840