Kenmerken

Vermogen
70 pk of meer
Lengte
3 tot 6 meter
Brandstof
Benzine
Type motor
Buitenboordmotor
Materiaal
Polyester

Beschrijving

Stap aan boord en ervaar ultieme vrijheid op het water deze complete en perfect uitgeruste Quicksilver 500 Commander ligt klaar voor nieuwe avonturen!

Deze ruime en stabiele boot is geschikt voor maar liefst 6 personen en ideaal voor zowel ontspannen tochten als sportieve dagen op het water. Aangedreven door een betrouwbare Honda 4-takt buitenboordmotor van 90 pk (bouwjaar 2010), vaar je krachtig én zuinig. De motor heeft in 2025 nog een grote onderhoudsbeurt gehad, dus je kunt zorgeloos het water op.

Dankzij de hydraulische besturing geniet je van comfortabel en nauwkeurig sturen. De boot is uitgerust met een Bimini top voor schaduw op zonnige dagen en een waterskipaal, waardoor hij ook perfect geschikt is voor watersport zoals waterskiën of een band trekken.

De vaste brandstoftank van 50 liter maakt deze boot zeer geschikt voor langere afstanden. Aan boord vind je een zonnedek en zitgedeelte met tafeloptie en bekleding, ideaal om te relaxen met vrienden of familie.



Nieuwe elektrische bilgepomp

Hoofdschakelaar

Navigatieverlichting

RVS zwemtrap

Hydrofoil voor betere vaareigenschappen

Afdekzeil

Fenders en landvasten

Anker

Peddels

4 reddingsvesten

De set wordt compleet geleverd met een stevige Poseidon trailer (1500 kg, geremd), inclusief reservewiel. Zeer geschikt voor lange afstanden, hij heeft zelfs zonder problemen een tocht naar Zwitserland gemaakt.

Kortom: een zeer complete, goed onderhouden en veelzijdige boot die direct klaar is voor gebruik. Perfect voor zowel ontspannen tochten als actieve watersportdagen.

Interesse? Neem snel contact op en kom deze boot zelf bekijken!
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Rottevalle
107x bekeken
2x bewaard
Sinds 25 apr '26
Advertentienummer: m2392560591