Kenmerken

ConditieNieuw
TypePlank
Lengte plankMinder dan 250 cm

Beschrijving

Naish Global 95 (2024) – waveboard

De Naish Global 95 is een high-performance waveboard, speciaal ontworpen voor golfsurfen in uiteenlopende condities. Met zijn compacte shape en wendbaarheid excelleert dit board in snelle turns, radicale manoeuvres en maximale controle op de golf. Dankzij 95 liter volume, 223 cm lengte en 60,5 cm breedte is dit board perfect voor de ambitieuze wavesurfer die zoekt naar precisie en speelsheid in uitdagende omstandigheden.

Dit exemplaar is nieuw, maar heeft door transport een kras op de onderzijde (zie foto 11). Wordt compleet geleverd met de originele vinnenset. Nieuwprijs: €2.799,-.

Specificaties:

Volume: 95 liter
Lengte: 223 cm
Breedte: 60,5 cm
Vin: Inclusief originele vinnenset
Staat: Nieuw, transportkras onderzijde
Nieuwprijs: €2.799,-

———————————————

DE Surfloods heeft een winkel van ruim 250m2 gevuld met een mega voorraad aan (gebruikte)surfgear! Voornamelijk Windsurf, Kitesurf en Wingfoil gear!
Ons doel: De surfsport voor iedereen toegankelijk houden door mooie gear tegen scherpe prijzen aan te bieden!
———————————————
Google beoordeling 5.0 uit 5 ⭐️

Wij zijn super trots op onze beoordelingen op zowel Google en Marktplaats!
———————————————
Ik help jullie graag in onze winkel in Zeewolde (Flevoland)📍

Voor de actuele openingstijden verwijs ik je graag door naar onze website.
———————————————
Vriendelijke groet,
Dillen Entrop

DE Surfloods
Cavalier 18
3897 AA Zeewolde
www.desurfloods. nl
Tel : 06 3011 2229 📲
E-mail : desurfloods@gmail.com 📧
Instagram : @desurfloods
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Zeewolde
41x bekeken
5x bewaard
Sinds 13 sep '25
Advertentienummer: m2310589439