Kenmerken

Conditie
Nieuw
Type
Eigenschappen
Met draagtas, Geschikt voor foilen

Beschrijving

Te koop aangeboden:

Een paar NeilPryde Glide Windsurf Foil sets /onderdelen NIEUW in het foam met de juiste uitsparingen en in een tas.

Het enige wat niet meer origineel is zijn de mast - plank adapters. Deze zijn aangepast.

De reden van deze aanpassing was i.v.m. een schoolproject om een boot, op foils te laten "vliegen". Dit is helaas nooit gelukt. De foils zijn nog niet eens nat geweest.

De rest van de onderdelen van deze twee sets is nieuw.

Het is bij deze 2 sets nog steeds mogelijk om de adapter plate nog wat aan te passen en te voorzien van 4 gaten voor plaatsen onder een plank met een zogenaamde ' Foil head surf plate' (is een kwestie van 4 gaatjes boren in de adapter plate die meegeleverd wordt.

Evenetueel in onderdelen beschikbaar:

2x frontwing (small)
2x rear wing (small)
2x fuselage
2x mast (80cm)
2x alle schroeven

p.s. voor deze sets zijn bij de diverse surfshops nog steeds adapters te koop voor in de mast, deze hebben dan weer een correcte Powerbox, Deep Tuttle of 'surf-plate'

Ophalen in Loppersum of evt. weer na de schoolvakantie in Groningen / Leeuwarden / Heerenveen (werk locaties)

Liever niet versturen i.v.m. afmetingen
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Loppersum
652x bekeken
17x bewaard
Sinds 11 mei '26
Advertentienummer: m2398497688