Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Model
Espresso apparaat

Beschrijving

Deze Solis Grind & Infuse Perfetta 1019 espressomachine is in uitstekende staat en wordt geleverd met een uitgebreid pakket aan accessoires, waaronder een tamper, een Solis knock box, een melkkannetje en diverse reinigingsproducten (ontkalkingstabletten en reinigingstabletten).

De machine is perfect voor de thuisbarista die van verse bonen en een heerlijke espresso houdt. De geïntegreerde bonenmaler zorgt voor de perfecte maling.

De machine is altijd gereinigd en onderhouden op het moment dat de machine daar zelf om vroeg. Altijd een aparte melkopschuimer gebruikt, dus die erop zit is ongebruikt. Zonder doos.

Met digitale aankoopbon (datum 27 februari 2024) en handleiding (ook digitaal en online te vinden).

Reden van verkoop: de koffie is goed; alleen de fijnafstelling is per koffieboon verschillend en het lukt mij niet helemaal om echt die goede Italiaanse koffie te krijgen (waarschijnlijk te weinig geduld hiervoor). Daarvoor terug naar de ouderwetse percolator.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Amerongen
138x bekeken
2x bewaard
Sinds 28 okt. '26
Advertentienummer: m2459141470