Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Type
Scheren en Epileren

Beschrijving

Perfect werkende Diode ICE laser Triplewave. Bijna 3 jaar in bezit maar parttime mee gewerkt en super weinig gebruikt dus gaat nog jaren mee! Je kan tot 20 miljoen flitsen verbruiken en wij hebben er nog geen 2 miljoen verbruikt. Hele mooie resultaten mee geboekt. Klanten die volledig haar vrij door het leven gaan en voor alle huidskleur type. Hieronder informatie van de website salon gaat sluiten vandaar dat we hem gaan verkopen.


Onze Diode ICE laser PRO Triplewave
onze PRO triplewave maakt gebruik van de revolutionaire techniek met drie golflengten. 755nm, 808nm en 1064nm
Zo zijn de lichtere haren gemakkelijker te behandelen en bestaat er geen kans op verbranding van de huidtypen 5 en 6. De diode laser heeft een gemoderniseerd uiterlijk waardoor het echt de eyecatcher van de salon wordt. Dankzij het grote 15 inch beeldscherm en gebruiksvriendelijke software is deze gemakkelijk te bedienen.
Met maarliefst 20 miljoen flitsen hoef jij je geen zorgen meer te maken over het vervangen van het handstuk.
De precisietip met een minimaal formaat gebruik je voor de kleine behandelgebieden zoals tussenstuk wenkbrauwen, baardlijnen, oren etc. Deze is kosteloos bij aankoop van het PRO Triplewave Diode laser toestel.

De Diode ICE laser PRO Triplewave is zéér effectief op het gebied van definitieve ontharing, na gemiddeld 8 behandelingen behaal je volgens onze klanten een haarreductie tot 90%. De diode laser is geschikt voor ieder huidtype, ook de zongebruinde huid kan effectief en veilig behandeld worden. Zo kun je het gehele jaar door jouw cliënten behandelen.

De voordelen:
Dankzij de ICE kop die koelt tot een temperatuur van -15 is de behandeling ontzettend aangenaam voor de cliënt en wordt de behandeling als vrijwel pijnloos ervaren.
Onze Diode laser heeft een flits capaciteit van 10 flitsen per seconde. Hierdoor profiteer je van een minimale behandeltijd.
De diode ICE laser werkt niet meer met flitslampen en heeft een vermogen van 20 miljoen flitsen. Hierdoor bespaar je aanzienlijk op het vervangen van flitslampen.
Het menu van het apparaat is voorzien van verschillende werkmenu’s waardoor je altijd de meest effectieve en veilige instellingen gebruikt.
Voorzien van 3 golflengten: Alexandriet, diode en YAG

Onze diode ICE laser heeft geen verplicht jaarlijks onderhoud meer nodig.

On
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Hoofddorp
38x bekeken
1x bewaard
Sinds 2 sep. '26
Advertentienummer: m2438147409