Beschrijving

Ik bied hierbij mijn online afvalcontainerbedrijf te koop aan. Dit doe ik omdat ik mij wil richten op een nieuw project waar ik extra investering voor nodig heb. Het bedrijf loopt goed en richt zich op het verhuren en plaatsen van afvalcontainers door heel Nederland. Klanten kunnen via de website eenvoudig een container bestellen voor bijvoorbeeld bouwafval, grofvuil of tuinafval.


Het is een eenvoudig en slim businessmodel: ik werk samen met twee vaste leveranciers die de containers leveren en ophalen. Deze leveranciers krijg je er vanzelfsprekend bij. Daarnaast werk ik samen met een aantal platformen op internet, waardoor er dagelijks nieuwe bestellingen binnenkomen. Het mooie is dat je zelf geen containers hoeft te bezitten of personeel in dienst hoeft te nemen.

Het bedrijf is grotendeels geautomatiseerd en je kunt het volledig op afstand runnen. Hierdoor is het ideaal als online onderneming die je kunt uitbreiden, maar ook perfect als extra bron van inkomsten naast je huidige werk.

Uiteraard zijn de cijfers prima denk aan 100000 per jaar en dat organisch.
Advertentienummer: m229713651367249sinds 7 aug. '25, 15:05