flessenkoeler - cap.2stk€ 187,00
Koelgroep " Geschrankt " T° -5°+5°
€ 2.310,00
Verzenden
30sinds 2 mei. '24, 14:34
Kenmerken
Horeca | KeukenapparatuurKoelen en Vriezen
Beschrijving
INFO:
Opgelet: Standaard mag de ideale omgevingstemperatuur niet lager zijn dan 10°C, anders moet worden gezorgd voor: voorverwarming van de compressor (A-PR-R), drukschakelaar voor de condensorventilator (A-PVC-R) en een verwarmd elektrisch paneel (A-TEC-R). In dit geval mag de gebruikstemperatuur niet lager zijn dan -5°C. Bij buitenopstelling moet het toestel tegen weersinvloeden worden beschermd.PLUS:
Opgelet: Standaard mag de ideale omgevingstemperatuur niet lager zijn dan 10°C, anders moet worden gezorgd voor: voorverwarming van de compressor (A-PR-R), drukschakelaar voor de condensorventilator (A-PVC-R) en een verwarmd elektrisch paneel (A-TEC-R). In dit geval mag de gebruikstemperatuur niet lager zijn dan -5°C. Bij buitenopstelling moet het toestel tegen weersinvloeden worden beschermd.PLUS:
- Koelunits van 400 mm lang die weinig ruimte innemen en op al onze kamers kunnen worden geplaatst (paneel minimaal 600 mm).
- Alle units worden standaard geleverd met een hogedrukschakelaar. Negatieve units zijn uitgerust met een thermostatische klep.
Productgegevens
- Koelvermogen 1960 (W/f) voor kamerinhoud 16,4 m³ / 16400 l. (Interne T° 0° C & Externe T° +32° C).
- Expansie koelmiddel door capillair.
- Koelunits "geschrankt".
- Units gecertificeerd in klimaatklasse 5 (40°C Temperatuur - 40% Vochtigheid).
- Alle koelunits worden standaard geleverd met een hogedrukschakelaar en KVL-ventiel.
- Automatische heetgasontdooiing met zelfverdamping en overloop.
- De afvoerpijp van de verdamper is voorzien van een weerstand om ijsvorming te voorkomen.
- Koelgas R452a.
- Geleverd met kabels en microschakelaar voor deur en licht (patrijspoortverlichting standaard meegeleverd).
- Microprocessorbesturing met aanraakgevoelige toetsen.
Specificaties
- mm(L x D x H) : : 650 x 390(887) x 814
- Inhoud m3 : 0.82 m3
- Gewicht : 100 kg
- Vermogen (kW) : 1.2
- Voltage : 230/1N 50HZ
- T° : -5°+5°
GRATIS VERZENDING boven € 150,- | Snelle lervering | 30 jaar ervaring
Website
www.admhoreca.nl/barkoelingAdvertentienummer: a1501229207
Populaire zoektermen
tapblad in Horeca | Keukenapparatuurplatenwagen in Horeca | Keukenapparatuurdoner grill elektrisch in Horeca | Keukenapparatuurweegschaal in Horeca | Keukenapparatuurkoelcel stelling in Horeca | Keukenapparatuurkitchenaid schenkschild in Horeca | Keukenapparatuurkoelkast met slot in Horeca | KeukenapparatuurZo goed als nieuw in Horeca | Keukenapparatuurhoreca trolleyhoreca koelkasten gebruikt in Keukenapparatuursoftijsmachine horeca in Keukenapparatuurhoreca overname amsterdamspoelbak horeca in Keukenapparatuurhoreca vrieskast gebruikt in Keukenapparatuurhoekbank arnhem in Bankstellenvolkswagen busje roodluxe ligstoelen voor buitentony joe white in Rockhonda cbx 6frank zappa cd in Rockpopeye in Gezelschapsspellen & Bordspellenjapanse kimono in Antiek en Kunstmuur douchestoelepson tm in Printers