Kenmerken
Beschrijving
Zuiver Totaalhygiëne B.V. biedt deze Winterhalter UC-M glazenspoelmachine aan (bouwjaar 2015).
De machine is recentelijk geïnspecteerd, onderhouden en gereviseerd door onze gespecialiseerde Winterhalter-monteurs. Hierbij is voor € 600,00 aan onderdelen vervangen (exclusief arbeidsuren).
Deze UC-M is daarmee volledig klaar voor een nieuw adres, waar hij opnieuw zal zorgen voor perfect schone, streeploze en poleervrije glazen.
Voor het allerbeste wasresultaat adviseren wij deze glazenspoelmachine te combineren met een Winterhalter AT-S omgekeerde osmose-installatie. Hiermee bereikt u een kraakhelder resultaat zonder nadrogen of poleren.
Inclusief:
Alle onderhoudsbonnen van voorgaande jaren
Officieel keuringscertificaat van de onderhoudsmonteur
Een bewezen kwaliteitsmachine, direct inzetbaar en klaar voor vele jaren probleemloos gebruik.
Winterhalter UC-M energy
- Afmetingen: 600 x 603 x 725 mm (BxDxH)
- Korfafmetingen: 500 x 500 mm
- Invoerhoogte: 309 mm
Garantie
3 Maanden garantie op onderdelen, exclusief op arbeidseenheden en voorrijtarief
Glazenspoelmachine
Delicate champagneglazen. Wijnglazen met een lange steel. Kleine apperitief glazen en robuuste bierpullen. Sommige met decoratie, sommige gegraveerd. Als het om glazen gaat geldt een simpele regel: geen twee glazen zijn hetzelfde. En dat is nu net de uitdaging, vooral wanneer melkschuim, lippenstift, fruitpulp, garnituren en eiwit reinigen nog moeilijker maakt. Met de UC-serie glazenwasmachines heeft Winterhalter hier een professionele oplossing voor ontwikkeld. Met de drie vooraf gedefinieerde programma's worden alle factoren die belangrijk zijn voor uw wasproces aangepast aan uw individuele behoeften. VarioPower zorgt dat kwetsbare glazen met een lagere waterdruk en robuuste glazen met een hogere waterdruk worden gewassen. De temperatuur en tijden voor wassen en spoelen worden automatisch aangepast voor een milde reiniging. Reinigingsmiddel en naglansmiddel worden zorgvuldig afgemeten om decoraties te beschermen.
Technische voorwaarden:
Elektra
- Binnen 1,5 meter van iedere machine een juist en veilig stopcontact, waar ten alle tijde gemakkelijk een stekker uit te halen is.
- Ieder stopcontact moet voldoende af gezekerd zijn.
- Ieder stopcontact moet op een aparte groep zijn afgesloten.
Watertoevoer
- Voor iedere machine dient een afsluitbare watertoevoerkraan aanwezig te met een 3/4" buitendraad aansluiting.
- Voldoende ruimte voor de verbindingsslang tussen de waterbehandeling en de vaatwasmachine.
- Er dient een terugstroombeveiliging voor de kraan geplaatst te zijn (type CA-klep)
- De klant is verantwoordelijk voor een dynamische waterdruk van minimaal 1,5 bar. Anders werken de machines niet.
Waterafvoer
- Binnen 1,5 meter van iedere machine dient een afvoer te zijn met sifon met een doorsnede van 50 mm.
Interesse of vragen?
Stuur direct een bericht of bel/WhatsApp: 06 2732 0526
of email: info@zuivertotaalhygiene.nl
Prijzen zijn exclsusief BTW exclusief plaatsing