Kenmerken

Handelsnaam fabrikantAllesVoorLassen.nl
Postadres fabrikant3447GK
E-mailadres fabrikantinfo@allesvoorlassen.nl

Beschrijving

Deze lashandschoenen van dun deersplit (hertenleder) zijn van uiterste kwaliteit en erg geschikt voor de professionele TIG-lasser. De lashandschoen TIG maat M (8) en L (9) is gefabriceerd van hertenleder en is Kevlar gestikt. De gele splitlederenkap van 12 centimeter is sterk. Doordat de handschoenen kevlar zijn gestikt, zijn ze nog duurzamer.

 De lashandschoenen voldoen dan ook aan de EN-388 en EN-407 norm. De minimale bestelhoeveelheid van dit product is 1 paar. 

Pluspunten van de SafeWorker lashandschoen dun deersplit 12cm splitkap:

  • De prijskwaliteit is zeer goed.
  • Het hertenleder heeft een levensduur die drie keer groter is dan bij schapenleder, omdat handschoenen van schapenleder scheurgevoelig zijn, veel krimpen bij hoge temperaturen en maar een paar dagen meegaan.
  • Heeft een goede pasvorm.
  • Kap is 12cm en sterk.
  • Is inzetbaar voor alle TIG-werkzaamheden voor de professionele lasser.
  • Is ook geschikt om te gebruiken voor slijp- en snijwerkzaamheden.
  • Omdat de TIG-handschoen niet snel krimpt bij hoge temperaturen zal de hertenlederen handschoen ook niet snel verbranden.


Jouw lasklus begint bij AllesVoorLassen.nl
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Advertentienummer: a151601412300sinds 17 jul. '25, 20:45