Siegmund Siegmund 16 lastafel toebehorenset 2 Basic€ 1.240,00
Mulax Lashandschoen premium wit/groen gevoerd
00sinds 18 jul. '25, 08:33
€ 28,50
Ophalen of Verzenden
Verzenden voor € 7,50
Kenmerken
Handelsnaam fabrikantAllesVoorLassen.nl
Postadres fabrikant3447GK
E-mailadres fabrikantinfo@allesvoorlassen.nl
Beschrijving
Deze voortreffelijke Mulax lashandschoen, met zijn opvallende wit-groene kleurstelling, is gemaakt van gevoerde geitenleer en heeft versterkingen in de vorm van Kevlar-stiksel. De 15 cm lange manchet draagt bij aan extra beveiliging. Bekend als een topproduct in zijn categorie, is deze handschoen bijzonder geschikt voor lasactiviteiten bij hogere temperaturen, inclusief elektroden-, MIG/MAG-lassen en Flux-cored arc welding (FCAW). De groene kap van 15 cm, vervaardigd uit splitleer, biedt een aangename combinatie van sterkte en zachtheid. Voordelen van de Mulax premium lashandschoen, wit/groen, gevoerd leer, Kevlar gestikt, 15 cm manchet:
Het gebruikte geitenleer krimpt minder bij hoge temperaturen en is minder snel geneigd te verbranden.Elk paar handschoenen wordt geleverd met een certificaat en instructies voor gebruik. Een verpakking bevat 60 paar handschoenen. Raadpleeg de bijgevoegde pdf voor de handleiding en de behaalde resultaten.
Jouw lasklus begint bij AllesVoorLassen.nl
- De handschoen is dankzij zijn voering breed toepasbaar, zelfs in FCAW lasprocessen.
- De versteviging op de palm zorgt voor een verhoogde duurzaamheid en weerstand tegen scherpe objecten.
- De handschoen met elektrodenvoering biedt een aangename combinatie van ruime vulling en flexibiliteit.
- De handschoen is ook versterkt met Kevlar stiksel en heeft extra duimversteviging tegen scheuren.
- De handschoen is eveneens geschikt voor slijp- en snijtaken.
- Verkrijgbaar per paar en in vier verschillende maten: 9, 10, 11 en 12.
- Deze voering is CE-gecertificeerd.
- Een goede balans tussen prijs en kwaliteit.
- Biedt een uitstekende pasvorm.
Het gebruikte geitenleer krimpt minder bij hoge temperaturen en is minder snel geneigd te verbranden.Elk paar handschoenen wordt geleverd met een certificaat en instructies voor gebruik. Een verpakking bevat 60 paar handschoenen. Raadpleeg de bijgevoegde pdf voor de handleiding en de behaalde resultaten.
Jouw lasklus begint bij AllesVoorLassen.nl
Advertentienummer: a1516046436
Populaire zoektermen
Machines en Bouw | LastechniekMachines en Bouw | Kranen en Graafmachines in Machines en Bouw | Kranen en GraafmachinesMachines en Bouw | Heftrucks en Intern transport in Machines en Bouw | Heftrucks en Intern transportMachines en Bouw | Houtbewerking in Machines en Bouw | Houtbewerkingfruitteelt machines in Agrarisch | Werktuigenbakkerij machines in Horeca | Keukenapparatuurwoonwagen bouw in Machines en Bouw | Keten en Containershoutbewerking machines in Machines en Bouw | Houtbewerkingmetaalbewerking machines in Machines en Bouw | Metaalbewerkingasperge machines in Agrarisch | Werktuigenslagerij machines in Horeca | Keukenapparatuurslagerij machines in Horeca | Keukenapparatuurboomkwekerij machines in Agrarisch | Werktuigenbobcat machines in Machines en Bouw | Kranen en Graafmachinesseksspeeltjes in Dvd's | Documentaire en Educatieftegelsnijder te huur in Gereedschap | Handgereedschaptender 7 meter in Sloepenvouwfiets breda in Fietsen | Vouwfietsenkuif in Antiek | Meubels | Kastenracefiets 53 57 in Fietsen | Racefietsendouwe egberts potje in Antiek | Goud en Zilvergroningen in Kookplatenfiets accu 24v in Fietsaccessoires | Fietsaccu'swasmachine berghem in Slaapkamer | Beddengoed