Partij handel 7 days haar serum (750 pcs)

€ 1.500,00
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 5,99 of thuis voor € 8,75
Thuisbezorgd voor € 14,50
120sinds 19 mei. '25, 12:28
Deel via
of

Kenmerken

CategorieWellness en Beauty

Beschrijving

750 stuks in 1 keer opkopen! €1500
Ook interesse in andere partijen cosmetica? Stuur gerust een bericht voor meer informatie!


Natuurlijke kruidenextracten - ginger extract, Polygonen multiflorum extract, ginseng extract, angelica extract, vitamin B, vitamin E,Salvia miltiorrhiza extract, water . Deze kunnen haaruitval effectief voorkomen door de haarwortels van voedingsstoffen te voorzien, beschadigd haar te herstellen, de vitaliteit van het haar te herstellen en de bloedcirculatie naar de hoofdhuid te verbeteren
Snelle haarbescherming en hergroei - Kan de bloedcirculatie bevorderen en de haargroei stimuleren, beschadigd haar herstellen en de hoofdhuid voeden. Als u het haar reinigt, kan dit de celregeneratie bevorderen en de afscheiding van talg, haargroei in 2-3 keer de normale snelheid in evenwicht brengen.
Multifunctionele functie - verzorg je haarwortel, maak je haar dik en glanzend. Daarnaast zijn natuurlijke kruidenextracten geen schade aan de hoofdhuid en geen haaruitval, het haar groeit sneller. Breng de vetuitscheiding in evenwicht, zorg goed voor het haar. U zult het zeker gebruiken.
Gemakkelijk te gebruiken - Neem 5 tot 8 druppels in uw palm van uw hand en masseer uw hoofdhuid gedurende 3-5 minuten zachtjes met uw vingers om het haar soepel te houden.
Voor alle haartypes - perfect voor normaal, dunner, gekleurd, gekruld en / of etnisch haar of langzame haargroei. Haar moet groeien, onelastisch, dof, verward haar, gemakkelijk te breken, deze problemen zijn ruw. Kan gebruikt worden door zowel mannen als vrouwen.
Advertentienummer: m2269754200