Beschrijving

Eerste editie uit 1609 van Le Theatre Dv Monde Representant Par VII ample Discours Les Miseres Humaines, gebonden in perkament, 1071 pagina’s, uitgegeven door Iean De Tovrnes in Keulen.



Het theater van de wereld, vertegenwoordigd door VII, een breed discours over de menselijke ellenden.

Ze bieden een zeldzame uitgave aan van de uitgeverij van Jean De Tovrnes (Keulen) uit het jaar 1609. Gebonden in een perkamentenband uit die tijd zonder sluitbanden.

Collatie: 4 bladen, 1071 pagina's, 18 bladen.

STAND: Goed exemplaar met gebruikssporen, licht bevlekt en licht vergeeld, omslag licht beschadigd en bevlekt, één pagina in de index met randafscheuring (enkele tekstverlies), boekblok goede binding, voorste binnenhoek gebroken, zonder voorzijde lege voorplatbladen.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    0x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 3 okt '25
    Advertentienummer: a1518692114