Beschrijving

Dit boek met titel Avis salutaires d'un philosophe chrétien uit 1741 in leren band met gouden titel is een Frans devotioneel werk van 281 pagina's met een ouderwets ex libris.



Gezonde adviezen van een christelijke filosoof, verdeeld over elke dag van de maand.

Parijs, M. D. C. C. X.L.I. (1741) en de omslag. Gouden titels op de rug, gouden vierkanten met emblemen, matige slijtage aan de hoeken. Over het algemeen in goede staat.
Het lijkt een primitieve christelijke dagelijkse ochtendmeditatie te zijn voor elke dag van de maand (30 dagen).
De prijs in boekhandels overschrijdt 1500 euro. Zeldzaam exemplaar met handgeschreven exlibris uit die periode op de titelpagina. In het Frans. 16 cm. en 281 pagina's.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    0x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 8 okt '25
    Advertentienummer: a1518824378