Beschrijving

Drie delen van Educatie complete van Jeanne Marie Leprince de Beaumont, leren band, 1762, frisse pagina’s en rode snede, een studie geschiedenis geografie en chronologie.



« Volledige educatie, of een samenvatting van de wereldgeschiedenis vermengd met aardrijkskunde en chronologie » . Jeanne Marie Leprince de Beaumont - Bij de broers Duplain, in Lyon 1762.
Nieuwe editie. Compleet in 3 banden, In-12 (16,5x9,5cm). Gecapitonneerde volledige kalfslederen band uit die tijd. Glad rug met bloemmotieven en vergulde ornamenten. Titel en tomnaam. Alle zijden rood gespoten. Gebruikssporen op de platen zonder ernst. Binnenwerk zeer fris. Bindwerken goed gezond en stevig. Paginalijst als volgt:
Tome 1: 40 pagina's met voorwoord en waarschuwing + 264 pagina's + 3 pagina's privilege /
Tome 2: 404 pagina's /
Tome 3: 382 pagina's. (Madame Le Prince de Beaumont was belast met de opvoeding van de prinsen van Orléans). Mooi geheel.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    0x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 9 okt '25
    Advertentienummer: a1518860976