John Keegan's The Face of Battle (The Folio Society, 2008) biedt een geïllustreerde editie met slipcase en scherpe inzichten in de oorlogservaring.
John Keegan – Het gezicht van de strijd (The Folio Society, 2008)
Geïllustreerde editie – met slipcase
Een prachtig uitgevoerde Folio Society-editie van John Keegans baanbrekende studie The Face of Battle, een van de meest invloedrijke werken uit de moderne militaire geschiedenis. Oorspronkelijk gepubliceerd in 1976, herdefinieerde Keegans boek de manier waarop historici en lezers oorlogvoering begrijpen – door zich niet te richten op generaals of strategieën, maar op de levenservaring van de soldaten zelf.
Inhoud Keegan onderzoekt drie beslissende veldslagen uit verschillende eeuwen – Agincourt (1415), Waterloo (1815) en de Somme (1916) – om te onderzoeken hoe oorlogvoering zich ontwikkelde in tactiek, psychologie en menselijk uithoudingsvermogen. Zijn analyse combineert historische precisie met empathie, ontdoet de mythen over heldendom van hun waarde en onthult de brute en chaotische realiteit van de strijd.
The Face of Battle wordt geprezen om zijn baanbrekende aanpak en groeide uit tot een fundamentele tekst voor militaire studies. Het is nog steeds een van de meest inzichtelijke beschouwingen over moed, angst en overleven in oorlogstijd.
Eigenschappen • Uitgever: The Folio Society, Londen • Jaar: 2008 • Geïllustreerde editie met luxe kaft • Binding: Geïllustreerde linnen platen met een foto uit de Eerste Wereldoorlog • Slipcase: donkerblauwe, met papier beklede slipcase • Illustraties: Bevat historische foto's, kaarten en kleurenplaten • Pagina's: 352 • Gezet: In Plantin bij The Folio Society • Gedrukt door: Martins The Printers, Ltd., Berwick-upon-Tweed
Voorwaarde Zeer goede staat. Stevige en rechte band, pagina's fris en schoon, stevige slipcase met slechts minimale slijtage. De stofomslag is enigszins vervaagd.
Verzending Veilig verpakt en verzonden met tracking en verzekering.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Lage veilingkosten
Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
24/7 meebieden in onze app
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.